В центре Днепра велосипедисты протестовали лежа

09.08.2017 10:00

В центре Днепра велосипедисты устроили «лежачий протест», пытаясь привлечь внимание общественности к проблеме гибели велосипедистов на дорогах.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на Радио Свобода.

В акции приняли участие несколько десятков людей с плакатами «Хватит нас убивать!», «Зеленый свет жизни!», «Я хочу жить!».

Участники акции легли на асфальт около своих велосипедов, изображая тела погибших на дороге велосипедистов. Один из организаторов накрылся пленкой. 

С начала 2017 года в Днепропетровской области официально зафиксировано 58 наездов на велосипедистов.

Комментарии
калавур
09.08.2017
В акции приняли участие несколько десятков людей с плакатами «Хватит нас убивать!», «Зеленый свет жизни!», «Я хочу жить!». Убивают ,потерять жизнь под зеленым или красным сфетофором ,я хочу жить и зная что нет велосепедных дорожек все равно полезу навперегонки с авто и наверняка уцелею или? Вообще нормальные и адекватные не полезут на велике на гор.дороги потому что город (чиновники) не готовы к эитому!
Последние записи в блогах

За десять місяців поточного року місцева казна Дніпропетровської області поповнилася на 76,2 млн грн від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з яких 54,0 млн грн від ліцензування роздрібної торгівлі.

«Станом на перше листопада 2018 року здійснюють підприємницьку діяльність 5772 суб’єкти господарювання, що мають 13602 діючі ліцензії, з яких: 7348 ліцензій на алкоголь та 6254 - на тютюн», - повідомив заступник начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Сергій Кирпа.

В той же час, з початку року Головним управлінням ДФС у Дніпропетровській області призупинено дію 2233 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 2252 ліцензії, з яких 91 - за порушення законодавства у частині продажу алкогольних та тютюнових товарів особам, які не досягли 18 років.

 

Подробнее

Некомпетентность Луценко и Авакова – дорогое удовольствие для налогоплательщиков

 

Подробнее

Одним із найважливіших елементів гібридної війни проти України довгими століттями був і є московський псевдослов`янізм. Чому так?

Бо Московське царство, а далі і імперія Романових, сформовані у наслідок різночасової експансії в верхів`я Волги яхівських, далі вже татарських, племен, з Прикаспійсько-Аральского регіону, завжди намагались приховати правду про свої корені, як і історію місцевих угро-фінських та венедських племен та народів, що були підкорені яхами та зазнали ідеологічного та етнічного нівілювання.

Подробнее

Відсутність політичної волі, насамперед у президента, заважає розкрити злочини проти учасників Революції Гідності та героїв Небесної Сотні. Про це заявив лідер Руху "Справедливість", екс-голова СБУ Валентин Наливайченко в ефірі програми "Український формат" на телеканалі "NewsOne".

Подробнее
Голосование
Насколько изменилось экономическое состояние вашей семьи за год?
Ухудшилось
Улучшилось
Не изменилось