В Запорожье будет слушаться дело судьи, причастного к аресту днепровских майдановцев

12.12.2016 09:40

Сегодня, 12 декабря, в 10.00 в Ленинском райсуде г. Запорожье состоится подготовительное судебно заседание относительно судьи, который принимал решения об аресте днепровских майдановцев.

Об этом на своей странице в Фейсбук написал юрист, депутат Днепропетровского облсовета Виталий Погосян, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«№ Дела 200/5046/15-к.

Стороны по делу:

потерпевший: Балабай Евгений Витальевич, пострадавший: Дубовцев Валерий Александрович, потерпевший: Каченюк Владислав Михайлович, пострадавший: Пегарьков Константин Владимирович, пострадавший: Рыбченко Дмитрий Александрович, потерпевший: Хмелевский Сергей Витальевич, пострадавший: Цыганов Олег Николаевич, пострадавший: Шебанов Вадим Анатольевич, пострадавший: Шевченко Владислав Эдуардович.

Обвиняемый: Решетник Николай Александрович.

Заведомо незаконные задержания, привод, арест или содержание под стражей», - написал он.

Читайте также: Если вопросы не решаются в кабинетах, они начинают решаться на площадях, - Романенко

Как это повлияет на рейтинг:
Депутат Днепропетровского областного совета 7 созыва
Подробнее
Комментарии
ТТ
12.12.2016
Погосян - це адвокат, який не знає норм кримінального права, який лише вміє піаритися на процесах. В судовому засіданні задає такі тупі питання, що просто дивуєшся - чи він взагалі перебував в залі суду, а якщо перебував, то що воно плете!?
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю