В Запорожье будет слушаться дело судьи, причастного к аресту днепровских майдановцев

12.12.2016 09:40

Сегодня, 12 декабря, в 10.00 в Ленинском райсуде г. Запорожье состоится подготовительное судебно заседание относительно судьи, который принимал решения об аресте днепровских майдановцев.

Об этом на своей странице в Фейсбук написал юрист, депутат Днепропетровского облсовета Виталий Погосян, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«№ Дела 200/5046/15-к.

Стороны по делу:

потерпевший: Балабай Евгений Витальевич, пострадавший: Дубовцев Валерий Александрович, потерпевший: Каченюк Владислав Михайлович, пострадавший: Пегарьков Константин Владимирович, пострадавший: Рыбченко Дмитрий Александрович, потерпевший: Хмелевский Сергей Витальевич, пострадавший: Цыганов Олег Николаевич, пострадавший: Шебанов Вадим Анатольевич, пострадавший: Шевченко Владислав Эдуардович.

Обвиняемый: Решетник Николай Александрович.

Заведомо незаконные задержания, привод, арест или содержание под стражей», - написал он.

Читайте также: Если вопросы не решаются в кабинетах, они начинают решаться на площадях, - Романенко

Как это повлияет на рейтинг:
Депутат Днепропетровского областного совета 7 созыва
Подробнее
Комментарии
ТТ
12.12.2016
Погосян - це адвокат, який не знає норм кримінального права, який лише вміє піаритися на процесах. В судовому засіданні задає такі тупі питання, що просто дивуєшся - чи він взагалі перебував в залі суду, а якщо перебував, то що воно плете!?
Последние записи в блогах

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее

З початку 2019 року органами ДФС у Дніпропетровській області та Дніпропетровською митницею ДФС забезпечено у бюджети всіх рівнів (без врахування Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС) 39 млрд 481,7 млн грн, що на 10 млрд 672,9 млн грн перевищує показник відповідного періоду минулого року. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Так, до державного бюджету впродовж шести місяців 2019 року спрямовано 27 млрд 277,4 млн грн, що на 8 млрд. 17,3 млн грн (або на 41,6%) більше надходжень січня - червня минулого року.

До місцевих бюджетів за відповідний період забезпечено 12 млрд 204,3 млн гривень. Це на 2 млрд 655,6 млн грн (або на 27,8%) більше фактичних надходжень І півріччя 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у першій половині поточного року зібрано 7 млрд 758,7 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 1 млрд 258,2 млн грн (або на 19,4%).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет