В Запорожье будет слушаться дело судьи, причастного к аресту днепровских майдановцев

12.12.2016 09:40

Сегодня, 12 декабря, в 10.00 в Ленинском райсуде г. Запорожье состоится подготовительное судебно заседание относительно судьи, который принимал решения об аресте днепровских майдановцев.

Об этом на своей странице в Фейсбук написал юрист, депутат Днепропетровского облсовета Виталий Погосян, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«№ Дела 200/5046/15-к.

Стороны по делу:

потерпевший: Балабай Евгений Витальевич, пострадавший: Дубовцев Валерий Александрович, потерпевший: Каченюк Владислав Михайлович, пострадавший: Пегарьков Константин Владимирович, пострадавший: Рыбченко Дмитрий Александрович, потерпевший: Хмелевский Сергей Витальевич, пострадавший: Цыганов Олег Николаевич, пострадавший: Шебанов Вадим Анатольевич, пострадавший: Шевченко Владислав Эдуардович.

Обвиняемый: Решетник Николай Александрович.

Заведомо незаконные задержания, привод, арест или содержание под стражей», - написал он.

Читайте также: Если вопросы не решаются в кабинетах, они начинают решаться на площадях, - Романенко

Как это повлияет на рейтинг:
Депутат Днепропетровского областного совета 7 созыва
Подробнее
Комментарии
ТТ
12.12.2016
Погосян - це адвокат, який не знає норм кримінального права, який лише вміє піаритися на процесах. В судовому засіданні задає такі тупі питання, що просто дивуєшся - чи він взагалі перебував в залі суду, а якщо перебував, то що воно плете!?
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю