В УКРОПе вспыхнул внутрипартийный скандал

17.02.2017 10:50

Народный депутат от партии «УКРОП»  Виталий Куприй потребовал от мэра Днепра Бориса Филатова публично поддержать торговую блокаду оккупированных территорий Донецкой и Луганской областей, а также отменить решение сессии горсовета, которым эта блокада была осуждена. В ответ Филатов, который тоже является членом партии «УКРОП», написал, что «некоторых не спасает от душевных болезней даже участие в «УКРОПе».

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Напомним, что Виталий Куприй обвинил Бориса Филатова в противоправной бездеятельности и подал на него в суд. В ответ мэр Днепра  потребовал официальных разъяснений от политсовета партии "УКРОП" по поводу обвинений в его адрес.

Это уже не первый случай, когда оба политика публично выясняют отношения в соцсетях.

Фото из архива Виталия Куприя.

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Днепра
Подробнее
Народный депутат Украины 8 созыва
Подробнее
Политическая партия "УКРОП"
Подробнее
Комментарии
патриот
17.02.2017
бей своих , чтоб чужие боялись
Горожанин
17.02.2017
Задрали эти укроповцы, от них только шум и ругань
Днепр
17.02.2017
Что Куприй, что Филатов два дебила
Последние записи в блогах

За десять місяців поточного року місцева казна Дніпропетровської області поповнилася на 76,2 млн грн від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з яких 54,0 млн грн від ліцензування роздрібної торгівлі.

«Станом на перше листопада 2018 року здійснюють підприємницьку діяльність 5772 суб’єкти господарювання, що мають 13602 діючі ліцензії, з яких: 7348 ліцензій на алкоголь та 6254 - на тютюн», - повідомив заступник начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Сергій Кирпа.

В той же час, з початку року Головним управлінням ДФС у Дніпропетровській області призупинено дію 2233 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 2252 ліцензії, з яких 91 - за порушення законодавства у частині продажу алкогольних та тютюнових товарів особам, які не досягли 18 років.

 

Подробнее

Некомпетентность Луценко и Авакова – дорогое удовольствие для налогоплательщиков

 

Подробнее

Одним із найважливіших елементів гібридної війни проти України довгими століттями був і є московський псевдослов`янізм. Чому так?

Бо Московське царство, а далі і імперія Романових, сформовані у наслідок різночасової експансії в верхів`я Волги яхівських, далі вже татарських, племен, з Прикаспійсько-Аральского регіону, завжди намагались приховати правду про свої корені, як і історію місцевих угро-фінських та венедських племен та народів, що були підкорені яхами та зазнали ідеологічного та етнічного нівілювання.

Подробнее

Відсутність політичної волі, насамперед у президента, заважає розкрити злочини проти учасників Революції Гідності та героїв Небесної Сотні. Про це заявив лідер Руху "Справедливість", екс-голова СБУ Валентин Наливайченко в ефірі програми "Український формат" на телеканалі "NewsOne".

Подробнее
Голосование
Насколько изменилось экономическое состояние вашей семьи за год?
Ухудшилось
Улучшилось
Не изменилось