В «Самопомощи» заявили, что давно знали о предательстве Милобога

04.04.2016 10:00

Главу Криворожского отделения Объединения «Самопомощь» Юрия Милобога исключили из членов партии.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на пресс-службу политсилы.

В заявлении «Самопомощи» говорится, что о переговорах Юрия Милобога с политическими оппонентами им стало известно после решения Верховной Рады о перевыборах. Поэтому было принято решение о снятии его кандидатуры на повторных выборах городского головы Кривого Рога и выдвижении Семена Семенченко.

В конце концов, политсовет «Самопомощи» решил исключить Юрия Милобога из рядов партии.

Читайте также: Кривой Рог: результат тот же минус 200 млн грн из госбюджета.

Как это повлияет на рейтинг:
Депутат Криворожского городского совета 7 созыва
Подробнее
Комментарии
Ник
04.04.2016
Ну да, в пролете Семенченко, конечно же, виноват Милобог! Хто всрався - невістка!
Віктор
04.04.2016
Кривий Ріг, як і донецьк, - регіони без коріння, куди завозили звідусіль люмпен-пролетаріат,: - він до смерті працює, до полусмерті п"є... Холопам потрібен " хазяїн", щоб напоїв, накормив... вони не знають, що таке мораль, патріотизм..., їм більше до вподоби "руССкій мір", де є царь- батюшка.
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю