Кривой Рог: результат тот же минус 200 млн грн из госбюджета

28.03.2016 11:59

Согласно данным параллельного подсчета голосов на внеочередных выборах городского головы в Кривом Роге, который проводила Гражданская Сеть «Опора», Юрий Вилкул набрал 73,1%, Семен Семенченко – 10,10%, Светлана Сова – 4,8% голосов избирателей.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

По словам руководителя «Опоры» Ольги Айвазовской, Кривой Рог выбрал своего мэра, и второго тура выборов не будет.

Эксперты по-разному оценивают предварительные результаты выборов в Кривом Роге.

Так, в Комитете избирателей Украины выборы в Кривом Роге признали таковыми, что не отвечают стандартам честных и демократичных выборов. Самым распространенным нарушением со стороны кандидатов стало нарушение правил ведения предвыборной агитации. По данным КИУ,  в первом туре выборов 25 октября 2015 года явка составила около 40%, во втором туре 15 ноября - 35%, на внеочередных выборах 27 марта - 55%.

Лидер «Свободы» Олег Тягнибок в победе Юрий Вилкула обвинил правительство Яценюка. Об этом он написал на своей странице в Фейсбук.

Уполномоченный президента по урегулированию ситуации на Донбассе Ирина Геращенко отметила, что ей стыдно за «Самопомощь», которая выдвинула в мэры города Семена Семенченко. «Это же надо так не уважать город, чтобы поставить в кандидаты проходимца, человека без биографии, без опыта, без образования, без профессии, лжеофицера и афериста, который солгал ЦИК при подаче документов», - написала она.

Председатель ОО «Ассоциация защиты прав медицинских и фармацевтических работников» Игорь Волощук считает, что перевыборы привели лишь к одному результату – минут 200 млн. грн из карманов украинцев. «Жажда власти определенных политических сил, несмотря на закон под лозунгами революционной вседозволенности, привела Кривой Рог до перевыборов, повлекших из госбюджета, то есть, из наших карманов дополнительно 200 млн. грн. И к чему это привело? Результат тот, что и тогда, но минус 200 млн. грн из госбюджета. Но кого интересуют бюджетные средства там, где зашкаливают собственные провластные амбиции», - написал он на своей странице в Фейсбук.

Читайте также: Криворожане надеются, что второго тура выборов не будет.

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Кривого Рога
Подробнее
Гражданская сеть ОПОРА
Подробнее
Комментарии
Людмила
28.03.2016
Поздравляю с заслуженной победой!
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю