В Павлограде снова пробуют отменить ProZorro, - ГромКонтроль

31.01.2017 10:07

На сессию Павлоградского горсовета планируют вынести проект решения, согласно которому в городе отменяется действие системы госзакупок Прозорро.

Об этом на своей странице в Фейсбук написал активист общественной организации «Громадський Контроль» Денис Селин, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Опять Татьяна Штонда (заммэра по экономике) пробует вывести закупки из прозрачной плоскости и подготовила соответствующий проект решения.

И это все на фоне дотационности бюджета Павлограда. Если в 2016 году система ProZorro на допороговых суммах позволила сэкономить Павлограду 4,3 млн. грн., то после принятия экономии не будет, а деньги осядут в карманах коррупционеров. Я думаю в Днепр ОГА и облсовете сильно обрадуются, что на Павлоград надо будет выделять еще больше дотаций.

К примеру, если бы шли открытые торги, то один из водоканалов Донецкой области не смог бы совершить абсурдные покупки, купить туалетной бумаги на 900 000 грн   или вилок и ложек на 1 млн. грн», - написал он.

Читайте также: Нардеп заявил о фактах мошенничества в Каменском горсовете

Как это повлияет на рейтинг:
Общественная организация "Громадський контроль Дніпра"
Подробнее
Глава общественной организации "ГромКонтроль"
Подробнее
Комментарии
Серж
31.01.2017
ProZorro - это система, помогающая нечистым на руку дельцам продвигать на рынке контрафакт по бросовым ценам и мешающая реальным производителям реализовывать свои услуги и продукцию. Считаю правильным попытки отменить эту систему, которая выгодна только спекулянтам и больше никому.
Последние записи в блогах

Аналіз показників роботи Дніпропетровської митниці ДФС за 5 місяців 2019 року в порівнянні з 5 місяцями 2018 року вказує на наступні тенденції. У звітному періоді загальна кількість оформлених митних декларацій (далі МД) збільшилась на 14,44 %. Було оформлено 76 888 шт. МД (серед яких: 32 332 експортних МД та 36 490 імпортних) проти 67 188 шт. МД за 5 місяців 2018 року (серед яких: 31 763 експортних МД та 29 092 імпортних

Подробнее

«Станом на перше червня поточного року за підсумками декларування громадянами доходів, отриманих у 2018 році, кількість поданих декларацій про майновий стан і доходи становить понад 40,6 тисяч на загальну суму 4,2 млрд гривень. За результатами декларування підлягає сплаті до бюджету 106,9 млн грн податку на доходи фізичних осіб та 13,8 млн грн військового збору. Це відповідно на 15,7 млн грн та на 1,7 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року», - повідомила заступник начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Вона також розповіла, що найбільше декларацій про доходи надійшло від отримання спадщини (2676 на загальну суму 1 млрд 394,7 млн гривень) та продажу рухомого/нерухомого майна (1121 на загальну суму 283,7 млн гривень). Іноземний дохід в розмірі 129,6 млн грн задекларували 200 мешканців області.

Наразі, про понадмільйонні статки повідомили 278 громадян регіону. За результатами декларування вони сплатять 40,4 млн грн ПДФО та 4,4 млн грн військового збору.

Разом з тим, 5687 мешканців Дніпропетровської області заявили про право на податкову знижку. За результатами поданих декларацій вони отримають 12 млн гривень.

Подробнее

Про це на другому засіданні робочої групи з доопрацювання до другого читання проєкту Закону України «Про повну загальну середню освіту» сказала аналітик Асоціації міст України Людмила Мозгова. У нараді взяли участь представники секретаріату Комітету ВР, профільних міністерств, профспілки, батьківської спільноти, експерти та керівники закладів освіти.

Подробнее

Асоціація міст України категорично проти ініціативи щодо податкових пільг для земель залізниці. У зв’язку з цим надіслала до Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики свої зауваження до законопроєкту «Про внесення зміни до Податкового кодексу України щодо оподаткування земельних ділянок залізничного транспорту», яким пропонується встановлення податкових пільг для земель залізниці.

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет