В Кривом Роге общественники требуют от Юрия Вилкула люстрации чиновников

14.11.2014 09:45

12 ноября в Кривом Роге состоялся митинг активистов, требующих от мэра Юрия Вилкула немедленно уволить всех своих заместителей, начальников управлений, их заместителей и начальников отделов горисполкома.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

На площади Советской местные общественники настоятельно рекомендовали мэру принять на работу в качестве своего первого заместителя председателя совета криворожского Евромайдана Александра Крыжова для осуществления контроля за деятельностью оставшихся чиновников.

Также активисты предложили городскому голове в качестве своего заместителя принять на работу председателя общественной организации «Союз граждан Криворожья» Владислава Штефана.

Ввиду отсутствия в городе мэра, письмо с требованиями планировалось передать прямо на улице, на глазах митингующих, секретарю горсовета Сергею Маляренко или первому заместителю городского головы Андрею Гальченко. Выходить «к народу» чиновники не сочли нужным, а, «забарикадировавшись в здании», предложили представителям протестующих отдать документ в кабинете.

После длительных переговоров при участии секретаря горсовета Сергея Маляренко, делегация из шести человек была допущена к нему в кабинет. Прессу на «встречу высоких сторон» не пустили.

После коротких переговоров, официальное заявление представителей общественных организаций Кривого Рога о проверке (люстрации) исполнительных органов Криворожского городского совета было зарегистрировано.

Документ рассматрят в рамках Закона Украины «Об обращении граждан».

Согласно статьи 20 этого закона, подобные документы обязаны быть рассмотрены в срок не более 15 дней со дня регистрации, если оно не требует дополнительного изучения, и в течении одного месяца - если такое изучение требуется. Таким образом, срок «на раздумья», предоставленный общественниками властям города противоречит законам, за строгое соблюдение которых они выступают.

Активисты требовали рассмотрения документа до пятницы, 14 ноября.

Источник: Кривой Рог LIFE

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Кривого Рога
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее

З початку 2019 року органами ДФС у Дніпропетровській області та Дніпропетровською митницею ДФС забезпечено у бюджети всіх рівнів (без врахування Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС) 39 млрд 481,7 млн грн, що на 10 млрд 672,9 млн грн перевищує показник відповідного періоду минулого року. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Так, до державного бюджету впродовж шести місяців 2019 року спрямовано 27 млрд 277,4 млн грн, що на 8 млрд. 17,3 млн грн (або на 41,6%) більше надходжень січня - червня минулого року.

До місцевих бюджетів за відповідний період забезпечено 12 млрд 204,3 млн гривень. Це на 2 млрд 655,6 млн грн (або на 27,8%) більше фактичних надходжень І півріччя 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у першій половині поточного року зібрано 7 млрд 758,7 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 1 млрд 258,2 млн грн (або на 19,4%).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет