В Кривом Роге общественники требуют от Юрия Вилкула люстрации чиновников

14.11.2014 09:45

12 ноября в Кривом Роге состоялся митинг активистов, требующих от мэра Юрия Вилкула немедленно уволить всех своих заместителей, начальников управлений, их заместителей и начальников отделов горисполкома.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

На площади Советской местные общественники настоятельно рекомендовали мэру принять на работу в качестве своего первого заместителя председателя совета криворожского Евромайдана Александра Крыжова для осуществления контроля за деятельностью оставшихся чиновников.

Также активисты предложили городскому голове в качестве своего заместителя принять на работу председателя общественной организации «Союз граждан Криворожья» Владислава Штефана.

Ввиду отсутствия в городе мэра, письмо с требованиями планировалось передать прямо на улице, на глазах митингующих, секретарю горсовета Сергею Маляренко или первому заместителю городского головы Андрею Гальченко. Выходить «к народу» чиновники не сочли нужным, а, «забарикадировавшись в здании», предложили представителям протестующих отдать документ в кабинете.

После длительных переговоров при участии секретаря горсовета Сергея Маляренко, делегация из шести человек была допущена к нему в кабинет. Прессу на «встречу высоких сторон» не пустили.

После коротких переговоров, официальное заявление представителей общественных организаций Кривого Рога о проверке (люстрации) исполнительных органов Криворожского городского совета было зарегистрировано.

Документ рассматрят в рамках Закона Украины «Об обращении граждан».

Согласно статьи 20 этого закона, подобные документы обязаны быть рассмотрены в срок не более 15 дней со дня регистрации, если оно не требует дополнительного изучения, и в течении одного месяца - если такое изучение требуется. Таким образом, срок «на раздумья», предоставленный общественниками властям города противоречит законам, за строгое соблюдение которых они выступают.

Активисты требовали рассмотрения документа до пятницы, 14 ноября.

Источник: Кривой Рог LIFE

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Кривого Рога
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Асоціація міст України передала до ДФС перелік підприємств, що не сплачують ПДФО та звернулася до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана щодо забезпечення сплати податку на доходи фізичних осіб до відповідних бюджетів за фактичним місцем знаходження підприємств.

Подробнее

Національний конкурс IT-проектів на основі відкритих даних Open Data Challenge – конкурс для розробників, стартаперів, дизайнерів, дослідників та громадських активістів, покликаний залучити їх до використання відкритих даних для розробки сервісів та продуктів, які сприятимуть вирішенню проблем українського суспільства.

Подробнее

З початку 2019 року на розгляді у судах різних інстанцій за участю органів ДФС Дніпропетровської області перебувало 7,2 тис. справ різних категорій на загальну суму позовних вимог 10,2 млрд гривень.

З розглянутих судами у січні поточного року 20-ти справ на суму 11,6 млн грн, на користь органів ГУ ДФС Дніпропетровщини вирішено 16 справ на суму 8,7 млн грн, що складає 75% від суми розглянутих справ.

Зокрема, протягом січня 2019 року за результатами розглянутих 13 судових справ за позовами платників про визнання недійсними податкових повідомлень - рішень на загальну суму 11,0 млн грн, 9 рішень на загальну суму 8,0 млн грн судами прийнято на користь органів ГУ ДФС у Дніпропетровській області. Це складає 73% від суми розглянутих судами таких справ.

«Основними факторами задоволення переважної кількості розглянутих справ у судах на користь ДФС області є підвищення рівня претензійно-позовної роботи та удосконалення ефективності роботи із захисту у судах позиції відомства фахівцями підрозділів правової роботи», - наголошує начальник юридичного управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області Олег Басан.

 

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат