В Кривом Роге общественники требуют от Юрия Вилкула люстрации чиновников

14.11.2014 09:45

12 ноября в Кривом Роге состоялся митинг активистов, требующих от мэра Юрия Вилкула немедленно уволить всех своих заместителей, начальников управлений, их заместителей и начальников отделов горисполкома.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

На площади Советской местные общественники настоятельно рекомендовали мэру принять на работу в качестве своего первого заместителя председателя совета криворожского Евромайдана Александра Крыжова для осуществления контроля за деятельностью оставшихся чиновников.

Также активисты предложили городскому голове в качестве своего заместителя принять на работу председателя общественной организации «Союз граждан Криворожья» Владислава Штефана.

Ввиду отсутствия в городе мэра, письмо с требованиями планировалось передать прямо на улице, на глазах митингующих, секретарю горсовета Сергею Маляренко или первому заместителю городского головы Андрею Гальченко. Выходить «к народу» чиновники не сочли нужным, а, «забарикадировавшись в здании», предложили представителям протестующих отдать документ в кабинете.

После длительных переговоров при участии секретаря горсовета Сергея Маляренко, делегация из шести человек была допущена к нему в кабинет. Прессу на «встречу высоких сторон» не пустили.

После коротких переговоров, официальное заявление представителей общественных организаций Кривого Рога о проверке (люстрации) исполнительных органов Криворожского городского совета было зарегистрировано.

Документ рассматрят в рамках Закона Украины «Об обращении граждан».

Согласно статьи 20 этого закона, подобные документы обязаны быть рассмотрены в срок не более 15 дней со дня регистрации, если оно не требует дополнительного изучения, и в течении одного месяца - если такое изучение требуется. Таким образом, срок «на раздумья», предоставленный общественниками властям города противоречит законам, за строгое соблюдение которых они выступают.

Активисты требовали рассмотрения документа до пятницы, 14 ноября.

Источник: Кривой Рог LIFE

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Кривого Рога
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю