В Кривом Роге начали процедуру выдачи земли участникам АТО

18.02.2015 10:18

17 февраля в здании городской администрации состоялось первое заседание временной рабочей группы для рассмотрения заявлений участников АТО, членов их семей, членов семей погибших во время участия в АТО по вопросам получения земельных участков, пишет krlife.com.ua.

В состав группы включены местные депутаты, представители общественных организаций, районные военкомы, юристы. В первую очередь земельные участки получат семьи погибших в АТО криворожан. На данный момент поступило 4 заявления от семей погибших.

На данный момент в городе для участников АТО уже определено 200 земельных участков. Причем они располагаются не на городских окраинах, а, наоборот, в центре городских районов вблизи транспортной инфраструктуры, школ, детских садиков, коммунальных коммуникаций.

В частности, для предоставления земельных участков выделена территория общей площадью 9,36 га на Восточном-1 по улице Симонова (Долгинцевский район), территория общей площадью 4,3 га между улицами Красикова и Песочной (возле оптового овощного рынка, Дзержинский район). Также земельные участки для участников АТО городской совет выделил в Жовтневом и Терновском районах.

Площадь индивидуального земельного участка, которая будет выделяться бойцам АТО, соответствует норме земельного Кодекса и составляет 10 соток.

Читайте также: В четверг будут пикетировать Коломойского и Удода

Комментарии
Последние записи в блогах

Гібридна війна проти України нині шириться у напрямках які визначені Кремлем та його союзниками, з орденських та окультних структур з-за кордону, як приорітетні. Це напрямки у яких беззаперечний вплив мала б мати лишень українська держава.

Ці напрямки стають метою ворожих інформаційних атак, як і їх суспільні механізми, що донедавна були віддаленими від глобальної політики та самого поняття війни. До них відноситься системи формування колективної свідомості українців, українського національного менталітету.  

В житті країни це сфери національної культури, краєзнавства, туризму, патріотичного виховання молоді, історичної науки.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет