В Кривом Роге начали процедуру выдачи земли участникам АТО

18.02.2015 10:18

17 февраля в здании городской администрации состоялось первое заседание временной рабочей группы для рассмотрения заявлений участников АТО, членов их семей, членов семей погибших во время участия в АТО по вопросам получения земельных участков, пишет krlife.com.ua.

В состав группы включены местные депутаты, представители общественных организаций, районные военкомы, юристы. В первую очередь земельные участки получат семьи погибших в АТО криворожан. На данный момент поступило 4 заявления от семей погибших.

На данный момент в городе для участников АТО уже определено 200 земельных участков. Причем они располагаются не на городских окраинах, а, наоборот, в центре городских районов вблизи транспортной инфраструктуры, школ, детских садиков, коммунальных коммуникаций.

В частности, для предоставления земельных участков выделена территория общей площадью 9,36 га на Восточном-1 по улице Симонова (Долгинцевский район), территория общей площадью 4,3 га между улицами Красикова и Песочной (возле оптового овощного рынка, Дзержинский район). Также земельные участки для участников АТО городской совет выделил в Жовтневом и Терновском районах.

Площадь индивидуального земельного участка, которая будет выделяться бойцам АТО, соответствует норме земельного Кодекса и составляет 10 соток.

Читайте также: В четверг будут пикетировать Коломойского и Удода

Комментарии
Последние записи в блогах

Асоціація міст України передала до ДФС перелік підприємств, що не сплачують ПДФО та звернулася до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана щодо забезпечення сплати податку на доходи фізичних осіб до відповідних бюджетів за фактичним місцем знаходження підприємств.

Подробнее

Національний конкурс IT-проектів на основі відкритих даних Open Data Challenge – конкурс для розробників, стартаперів, дизайнерів, дослідників та громадських активістів, покликаний залучити їх до використання відкритих даних для розробки сервісів та продуктів, які сприятимуть вирішенню проблем українського суспільства.

Подробнее

З початку 2019 року на розгляді у судах різних інстанцій за участю органів ДФС Дніпропетровської області перебувало 7,2 тис. справ різних категорій на загальну суму позовних вимог 10,2 млрд гривень.

З розглянутих судами у січні поточного року 20-ти справ на суму 11,6 млн грн, на користь органів ГУ ДФС Дніпропетровщини вирішено 16 справ на суму 8,7 млн грн, що складає 75% від суми розглянутих справ.

Зокрема, протягом січня 2019 року за результатами розглянутих 13 судових справ за позовами платників про визнання недійсними податкових повідомлень - рішень на загальну суму 11,0 млн грн, 9 рішень на загальну суму 8,0 млн грн судами прийнято на користь органів ГУ ДФС у Дніпропетровській області. Це складає 73% від суми розглянутих судами таких справ.

«Основними факторами задоволення переважної кількості розглянутих справ у судах на користь ДФС області є підвищення рівня претензійно-позовної роботи та удосконалення ефективності роботи із захисту у судах позиції відомства фахівцями підрозділів правової роботи», - наголошує начальник юридичного управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області Олег Басан.

 

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат