В Кривом Роге людей призывают выйти на антисепаратистский митинг

25.01.2017 11:10

29 января в 14.00 криворожан призывают прийти на 95 квартал, где состоится митинг с с требованием начать реальную борьбу с сепаратизмом в городе.

Об этом на своей странице в Фейсбук написал о. Юрий Илькив, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«В связи с неоднократным надругательством над государственными символами в г. Кривой Рог и учитывая бездействие власти и правоохранительных органов по этому вопросу, призываю все патриотические силы и всех неравнодушных граждан собраться 29 января (воскресенье) в 14.00 на 95-м квартале с требованием начать реальную борьбу с сепаратизмом в нашем городе. Защитим память наших Героев!

Для тех, кто не в курсе, в Кривом Роге второй раз за месяц сожгли государственный флаг Украины. В центре города. У стелы погибших героев АТО. Будем и дальше молчать», - написал он.

Читайте также: В Кривом Роге инициировали флешмоб по установке государственных флагов

Комментарии
Иван
25.01.2017
капец, нация сплошных мiтiнгувальникiв и гимнопевцов по стопиисят раз на день. народ, а кто работать будет? ну нельзя хотеть жить, как немец, а работать, как украинец
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю