В Каменском квартиру депутата забросали камнями (ФОТО)

21.01.2017 10:38

В ночь с 20-го на 21-е января неизвестные забросали булыжниками квартиру депутата Каменского горсовета Григория Самойленко. К счастью, никто из членов семьи Самойленко не пострадал. После визита хулиганов депутату придется заново стеклить балкон.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на Событие.

По данному факту на место происшествия была вызвана полиция.

Григорий Самойленко связывает нападение на свою квартиру со своей депутатской деятельностью.

Подобный инцидент уже имел место в июне 2016 года. Тогда в квартиру полетели бутылки с зажигательной смесью. А в конце февраля прошлого года Самойленко порезали шины на автомобиле.

Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю