В Дніпрі можна розвивати традицію карнавалів, - експерт

19.09.2017 13:30

День міста у Дніпрі - це, майже, день села, натомість є можливість розвивати власну традицію карнавалів. Про це заявила менеджер з культури Алла Рибіцька в ефірі передачі «Наживо» на 51-му телеканалі, повідомляє інтернет-видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

"День міста? Вважайте, це день села. Всі мають збиратися, сидіти за столами. Десь потрібно вигуляти байкерів, собак. Тобто, має бути різноманіття. Все має закінчуватися піснями, танцями. В той же час не варто плутати з Днем Незалежності - він має інший меседж", - зазначила експерт.

За думкою Али Рибіцької, потрібно розвивати власну традицію карнавалів.

"У нас є своя традиція карнавалів – це зимовий цикл свят: Коляда, Старий Новий рік, Маланка, Щедрий вечір. Якщо хто не знає - може поцікавитися народною комедією, народною драмою, звідки вона бере своє коріння. Карнавал – ці і є, власне, вертеп", - говорить вона.

Читайте также: Дніпро - некомфортне місто, але в нього є перспективи, - Алла Рибіцька

Вона зауважила, що така ініціатива має бути знизу, без традиційних рознарядок та втручання чиновників: "Якщо місто хоче, щоб у нас з нуля з’явилася ця традиція, вони можуть починати, подавати приклад. Прийти і сказати театрам, творчим колективам, танцювальним і спортивним студіям. Ви маєте запропонувати, що є ідея карнавала – підготуйте щось".

Комментарии
Алекс
19.09.2017
Карнавалы и праздники - удобное средства, чтоб списать миллон-другой. В связи с чем выступаю с инициативой организовать карнавал "Слава коррупции". В рамках программы Бориса Филатова "Днепр - культурная столица.", конечно же.
Последние записи в блогах

Некомпетентность Луценко и Авакова – дорогое удовольствие для налогоплательщиков

 

Подробнее

Одним із найважливіших елементів гібридної війни проти України довгими століттями був і є московський псевдослов`янізм. Чому так?

Бо Московське царство, а далі і імперія Романових, сформовані у наслідок різночасової експансії в верхів`я Волги яхівських, далі вже татарських, племен, з Прикаспійсько-Аральского регіону, завжди намагались приховати правду про свої корені, як і історію місцевих угро-фінських та венедських племен та народів, що були підкорені яхами та зазнали ідеологічного та етнічного нівілювання.

Подробнее

Відсутність політичної волі, насамперед у президента, заважає розкрити злочини проти учасників Революції Гідності та героїв Небесної Сотні. Про це заявив лідер Руху "Справедливість", екс-голова СБУ Валентин Наливайченко в ефірі програми "Український формат" на телеканалі "NewsOne".

Подробнее
Голосование
Насколько изменилось экономическое состояние вашей семьи за год?
Ухудшилось
Улучшилось
Не изменилось