В Дніпрі можлива активізація прокремлівських сил, - активісти

28.07.2017 12:30

Події минулої ночі, коли на Алеї героїв невідомими були зірвані фотокартки загиблих бійців АТО, можуть бути не простим вандалізмом, а ознакою того, що в Дніпрі планується "розхитування" ситуації.

Про це повідомляє Інтернет-видання  «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» з посиланням на ГО "Майдан Січеслав-Дніпро".

"Сьогодні зранку громадськість Дніпропетровщини ошелешили інформацією про те, що невідомими були зірвані фотокартки загиблих учасників бойових дій на Сході України, які були розміщені на Алеї пам’яті біля Дніпропетровської облдержадміністрації.

Переглянувши фото, які розмістив в мережі Юрій Голік, стало зрозуміло, що правопорушники діяли зухвало та мали на меті саме зірвати портрети, які згодом викинули прямо під ноги.

З одного боку дані дії можна кваліфікувати як вандалізм, або ж хуліганство, але громадськість пропонує дивитись ширше! Дана подія відбулась у ніч після того, як сотні дніпровців  провели вечір із вшанування пам’яті полеглих бійців влітку 2014 року, на цьому заході були присутні батьки загиблих Героїв, фотокартки дітей яких могли бути цинічно зірвані або знищені цієї ночі… І це є ні чим іншим, як попередження, попередження про те, що російська гідра планує підіймати голову в нашому мирному українському Дніпрі, вони зараз нищать портрети,  а, можливо, завтра перейдуть до більш радикальних дій, що є, на наш погляд, прямими ознаками українофобства та намірами розхитати ситуацію у нашому місті.

Громадська організація «Майдан Січеслав-Дніпро» звертається до ГУ Служби Безпеки України в Дніпропетровській області та ГУ Національної поліції у Дніпропетровській області та закликає всю патріотичну громаду взяти на контроль дане розслідування, бо на наше переконання дана подія є передумовою подальших випадків активізації прокремлівських сил у м. Дніпро.

За інформацією поліції, зараз тривають слідчі дії та дану подію внесено до ЄРДР за фактом хуліганство."

Как это повлияет на рейтинг:
Общественная организация "Майдан Січеслав"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

За підсумками кампанії декларування громадянами Дніпропетровської області та особами, які провадять незалежну професійну діяльність, подано майже 47 тис. декларацій про майновий стан і доходи за 2017 рік, що на 434 декларації більше, в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Про це повідомила заступник начальника Головного управління ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Загальна сума задекларованого громадянами доходу становить 3 млрд 321,9 млн грн, що на 484,4 млн грн більше, ніж минулого року.

Сума податку на доходи фізичних осіб, визначена громадянами до сплати у 2018 році, становить 101,4 млн гривень. Порівняно з аналогічним періодом минулого року вона збільшилась на 60,0 тис. гривень. Сума військового збору до сплати складає 13,9 млн гривень.

Податкову знижку задекларували 8887 громадян. Загальна сума податку на доходи фізичних осіб, що підлягає поверненню з бюджету, становить 15,7 мільйонів гривень.

Дохід понад 1,0 млн грн задекларували 260 громадян. Загальна сума задекларованого ними оподатковуваного доходу складає 1 млрд 483,5 млн гривень. Сума податку на доходи фізичних осіб до сплати складає 37,5 млн гривень.

 

Подробнее

В це Велике Православне Свято, в перший день Православного року, обласній лікарні імені Мечникова було зроблено великий подарунок!

Подробнее

Протягом 2018 року до місцевих бюджетів сплачено 230,5 млрд гривень. Порівняно з 2017 роком надходження зросли на 21,6%, або на 41 млрд гривень. За 12 місяців 2017 року до місцевих бюджетів було спрямовано 189,5 млрд гривень.

У грудні минулого року до місцевих бюджетів надійшло 20,8 млрд грн, що на 18,7%, або на 3,3 млрд грн більше грудня 2017 року.

Податку та збору на доходи фізичних осіб до зведеного бюджету протягом 2018 року сплачено 229,9 млрд грн. Цей показник на 23,8%, або на 44,2 млрд грн перевищує надходження 2017 року.

У грудні 2018 року платники спрямували 25,2 млрд грн податку та збору на доходи фізичних осіб, що на 19,7%, або на 4,1 млрд грн більше грудня 2017 року.

 

Подробнее

Всеукраинский съезд движения "СПРАВЕДЛИВОСТЬ" выдвинул Валентина Наливайченко в кандидаты в Президенты

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Андрей Садовый
Другой кандидат