В Дніпрі можлива активізація прокремлівських сил, - активісти

28.07.2017 12:30

Події минулої ночі, коли на Алеї героїв невідомими були зірвані фотокартки загиблих бійців АТО, можуть бути не простим вандалізмом, а ознакою того, що в Дніпрі планується "розхитування" ситуації.

Про це повідомляє Інтернет-видання  «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» з посиланням на ГО "Майдан Січеслав-Дніпро".

"Сьогодні зранку громадськість Дніпропетровщини ошелешили інформацією про те, що невідомими були зірвані фотокартки загиблих учасників бойових дій на Сході України, які були розміщені на Алеї пам’яті біля Дніпропетровської облдержадміністрації.

Переглянувши фото, які розмістив в мережі Юрій Голік, стало зрозуміло, що правопорушники діяли зухвало та мали на меті саме зірвати портрети, які згодом викинули прямо під ноги.

З одного боку дані дії можна кваліфікувати як вандалізм, або ж хуліганство, але громадськість пропонує дивитись ширше! Дана подія відбулась у ніч після того, як сотні дніпровців  провели вечір із вшанування пам’яті полеглих бійців влітку 2014 року, на цьому заході були присутні батьки загиблих Героїв, фотокартки дітей яких могли бути цинічно зірвані або знищені цієї ночі… І це є ні чим іншим, як попередження, попередження про те, що російська гідра планує підіймати голову в нашому мирному українському Дніпрі, вони зараз нищать портрети,  а, можливо, завтра перейдуть до більш радикальних дій, що є, на наш погляд, прямими ознаками українофобства та намірами розхитати ситуацію у нашому місті.

Громадська організація «Майдан Січеслав-Дніпро» звертається до ГУ Служби Безпеки України в Дніпропетровській області та ГУ Національної поліції у Дніпропетровській області та закликає всю патріотичну громаду взяти на контроль дане розслідування, бо на наше переконання дана подія є передумовою подальших випадків активізації прокремлівських сил у м. Дніпро.

За інформацією поліції, зараз тривають слідчі дії та дану подію внесено до ЄРДР за фактом хуліганство."

Как это повлияет на рейтинг:
Общественная организация "Майдан Січеслав"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю