В Днепропетровске зовут на митинг в поддержку переизбрания «молодых регионалов»

25.03.2015 12:17

Патриотические силы призывают не быть равнодушными и прийти на митинг в поддержку переизбрания «молодых регионалов», состоящих в Молодежном совете при городском совете Днепропетровска, пишет dnepr.info.

Молодежный совет при Днепропетровском городском совете является органом, задача которого реализовать молодежную политику и разнообразные инициативы активистов. Формируется он из представителей студенчества и общественных организаций.

«Существует у нас даже молодежный мэр — Роман Товмашенко. И вот прошел более года, после событий на площади, а состав этого совета до сих пор не изменился. Более того, Молодежный мэр Роман Товмашенко является активным участником некой «Союза молодых регионов Украины», а также возглавлял городскую организацию этой ГО», — пишет Сичеслав.инфо.

По положению очередные выборы в молодежный совет должны были состояться в марте, но чиновники городского совета отложили эти выборы на сентябрь.

В связи с этим активисты ОО «Народна воля Дніпра» призывают днепропетровцев выйти на улицы и требовать от городских властей все же провести очередные выборы в молодежный совет и привлечь к этому процессу представителей Днепропетровского Евромайдана и активной патриотически настроенной молодежи.

30 марта в 16:00 возле Днепропетровского городского совета состоится митинг за проведение очередных выборов в срок.

Читайте также: На Дніпропетровщині люстровано 19 осіб (СПИСОК)

Как это повлияет на рейтинг:
"Народна воля Дніпра"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Податкова знижка для фізичних осіб

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, щоб повернути частину податку на доходи фізичних осіб, сплаченого громадянами із заробітної плати, можна, зокрема, у разі реалізації права на податкову знижку. Згідно з положеннями ст. 166 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) платники податку на доходи фізичних осіб мають право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.  Для реалізації права на податкову знижку платнику податку необхідно заповнити та подати податкову декларацію про майновий стан і доходи декларацію до 31 грудня року наступного за звітним.

Податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб'єктами господарювання, - це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку - резидента у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Кодексом.

Подробнее

Право на податкову знижку за 2018 можна використати по 31 грудня (включно) 2019

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області доводить до відома громадян, що використати права на податкову знижку за підсумками 2018 року  громадяни можуть  по 31 грудня (включно) 2019 року, подавши Декларацію про майновий стан і доходи до податкового органу за місцем реєстрації фізичної особи.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю