В Днепропетровске убирают сапоги Петровского? (ФОТО)

05.05.2016 11:32

На площади Вокзальной (Петровского) коммунальщики собираются убрать сапоги и постамент памятника Петровскому.

Этой новостью на своей странице в Фейсбук поделился общественный активист Олег Чистопольцев, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Очищение города, физическое и моральное продолжается.

Судя по всему, коммунальщики собрались убирать «лабутены» Петровского и его офигительный постамент.

Вот и славно. Чтобы духа его там и не было», - пишет он.

Читайте также: Как Днепропетровск прощался с Петровским (ФОТО, ВИДЕО).

Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю