В Днепропетровске снимают молодежного мэра

13.06.2015 11:03

Открытое письмо с просьбой отменить явно сфабрикованные и сфальсифицированные выборы руководителя Днепропетровского Молодёжного совета сегодня подписали более десятка общественных организаций.

Инициаторами недоверия стали несколько новоизбранных депутатов Молодёжного Совета и активные общественники города, пишет "Наш район".

- Общественность уже один раз высказала своё недоверие регионалу Товмашенко, сместив его с должности и добившись перевыборов, - рассказывает один из депутатов ДМС нынешнего созыва, Владимир Рарог.

Теперь же мы видим попытку реванша регионалов, правда уже под другими флагами. В данном случае уверены, реванш не пройдёт. Ведь Революция достоинства сделала своё дело, и просто так вилкуловскому лизоблюду занять важный и стратегический пост мы не дадим, - отмечает депутат.

Читайте также: Молодіжна рада показала «дорослі» технології на виборах голови

Исполняющей обязанности мэра Днепропетровска Галине Булавке, было передано письмо от общественников, где были указаны факты явных нарушений законодательства и регламента при организации и проведении выборов чиновниками управления молодёжи и спорта горсовета. Стоит отметить, что увидев копию данного письма, начальник управления, Руслан Буленок, начал выражаться в адрес некоторых активистов нецензурно, и попытался разубедить общественность бороться против мафии экс-регионалов.

- Исходя из этого, можно чётко предположить, что Руслан Буленок заодно с новоизбранным рыго-мэром - отмечают общественники, подписавшие письмо.

 

Мы выкладываем полный текст письма, представляя его вашему вниманию.

В.о. міського Голови Дніпропетровська

Булавці Г.І.

Шановна Галино Іллівно!

Доводимо до Вашого відома наступне:

Наразі склалася така ситуація, що, незважаючи на попередні результати Революції Гідності, та проведену роботу з підготовки максимально прозорих та чесних виборів до дорадчого органу «Дніпропетровська Молодіжна Рада», наразі ми спостерігаємо рішучу та зухвалу спробу реваншу з боку екс-регіоналів, що може поставити під сумнів репутацію та авторитет міської влади у галузі молодіжної політики, та у публічному адмініструванні в цілому.

Зокрема, можемо спостерігати зухвалу змову Начальника управління у справа сім’ї, молоді та спорту Дніпропетровської міської ради Руслана Буленка, з нині, на думку багатьох громадських активістів, незаконно обраним Головою Дніпропетровської Молодіжної Ради, Сергієм Кривогузом. Так, маємо певні факти грубих порушень:

1. Сергій Кривогуз був присутній у складі виборчої комісії з організації процесу виборів до Дніпропетровської Молодіжної Ради, тобто, входити до самого складу Ради права не мав.Проте, його документи були прийняті на загальних засадах. Ми вважаємо це грубим порушенням.

2. Під час проходження виборчої кампанії, підлеглі Р.Буленка всіляко перешкоджали реальним конкурентам С.Кривогуза в наданні можливості зареєструватися для участі у виборах Голови Молодіжної Ради, так особисто нашому кандидату Рарогу В.О., та ще декільком потенційним кандидатам, працівницею управління Буленка, відповідальною за заповнення документів та реєстрацію кандидатів, Ольгою Сіножатською, було не надано повний пакет документів для оформлення заявки на участь у виборах Голови Дніпропетровської Молодіжної Ради. Крім того, хочеться зазначити, що окрім як у О. Сіножатської, більше документи отримати було ніде, вони не були опубліковані на сайті міськради, або десь в альтернативних джерелах, тож взяти їх самотужки було неможливо. Ми вважаємо це порушенням

3. Під час балотування на посаду Голови Дніпропетровської Молодіжної Ради, Сергій Кривогуз вже перебував на посаді голови такого ж органу, тільки обласного рівня. Це є загальновідома інформація, тож, багато хто вважає неприпустимим надання можливості балотуватися на посаду нижчого рангу, для тих, хто обіймає адекватну посаду вищого рівня, це – приниження честі та гідності молодіжного активіста. Також ми вважаємо це – прямим порушенням субординації.

4. Під час проходження першої, так званої, сесії Дніпропетровської Молодіжної Ради, на користь кандидатури Сергія Кривогуза, зробили технічний самовідвід 5 кандидатів, яких загал вважав найбільш спроможними конкурентами на вказану посаду. При цьому, під час процесу самовідводу, кандидати чітко вказували, що знімають свої кандидатури на користь С. Кривогуза. Крім того, жодному депутату Дніпропетровської Молодіжної Ради не було надано можливості взяти слово, та спитати про аргументованість, ґрунтовність, та інші властивості прийнятого вказаними кандидатами рішення. Ми вважаємо це грубим порушенням.

5. Одразу після так званого «голосування» за кандидатів, коли було оголошено про перемогу С. Кривогуза на так званих виборах, він зайняв «почесне» місце в так званій «президії» Дніпропетровської Молодіжної Ради. Там для нього була заздалегідь підготовлена табличка-вказівник про те, що він є Головою Дніпропетровської Молодіжної Ради. Ми вважаємо це безперечним фактом попередньої змови чиновників, що відповідали за виборчий процес, та безпосередньо самого Сергія Кривогуза.

Спираючись на вищевикладене, наполягаємо:

1. Визнати вибори Голови Дніпропетровської Молодіжної Ради такими, що не відбулися, через явні фальсифікації, та корумповану змову, що мала місце під час їхньої організації та проведення;

2. Ґрунтуючись на фактах, викладених у даній заяві, усунути Кривогуза С. зі складу депутатів Дніпропетровської Молодіжної Ради, без надання можливості йому повторно зареєструватися у цьому скликанні;

3. Затвердити новий склад виборчої комісії з проведення виборів Голови Дніпропетровської Молодіжної Ради, в яку заборонити доступ Кривогузу С. а також чиновникам управління у справах сім’ї, молоді та спорту Дніпропетровської Міської Ради;

4. Дати вказівку новоствореній виборчій комісії організувати процес виборів максимально можливо прозоро, без участі чиновників управління у справах сім’ї, молоді та спорту Дніпропетровської Міської Ради;

5. Всі матеріали щодо процесу, публікувати на офіційному сайті Дніпропетровської Міської Ради, аби кожен міг отримати вичерпну інформацію щодо участі у процесі виборів, необхідних документів, порядку їх подання тощо;

6. Контроль за дотриманням законності даного процесу покласти на департамент корпоративних прав та правового забезпечення Дніпропетровської Міської Ради

7. Остаточний контроль залишити за собою.

Ми знаємо Вас, шановна Галино Іллівно, як людину дій, тому щиро сподіваємося на якнайшвидшу та адекватну реакцію з Вашого боку та вжиття всіх можливих засад для забезпечення дотримання законності щодо вказаних нами фактів.

Пам’ятаймо, що Революція Гідності триває!

Также, хочется поделиться видеоматериалом, на котором чётко видно, как технические кандидаты действительно технично делают самоотвод, естественно же, в пользу главного виновника торжества реванша. При этом. ни один из них не в состоянии адекватно ответить на вопрос о своей совести.

Как это повлияет на рейтинг:
Комментарии
Последние записи в блогах

Західно-Донбаське управління Головного управління ДПС у Дніпропетровській області повідомляє наступне.

ДПС України проінформувала, що з 01 січня 2020 року відбувся офіційний запуск бета-тестування програмного РРО «пРРОсто». Забезпечення розробки програмного рішення для програмних РРО та можливості його тестування здійснюється Державною податковою службою України на виконання Указу Президента України № 837/2019 від 08 листопада 2019 року «Про невідкладні заходи з проведення реформ та зміцнення держави».

Записатись на бета-тест можна за посиланням https://prrosto.kmu.gov.ua/ .

Програмне РРО «пРРОсто» – це безкоштовний сервіс від податкової, який взаємодіє через Інтернет з сервером податкової служби через відкритий програмний інтерфейс, і виконує функції: формування, підпис, відправлення та видачу чеків встановленого формату, відкриття та закриття зміни, перегляд даних та інші.

Програмне рішення доступне для тестування на смартфонах і планшетах під операційними системами Android та iOS.

Учасники отримують запрошення до тестування з 09 січня 2020 року.

 

Подробнее

Сьогодні, в інформаційному агентстві «Мост-Днепр» відбулася пресконференція в.о. начальника Головного управління ДПС у Дніпропетровській області (далі – ГУ ДПС) Ганни Чуб на тему «Підсумки роботи податкової служби області за 2019 рік».

Підводячи підсумки роботи ГУ ДПС за минулий рік, Ганна Чуб акцентувала увагу на тому, що служба реформується і цей процес має певний перехідний період, в який платники не відчули жодних незручностей завдяки згуртуванню командного духу податківців Дніпропетровщини, які швидко адаптуватилися до змін та реалізації нових трендів.

Фахівці податкової служби області разом з платниками податків регіону успішно закінчили минулий рік. І як результат – залишився стабільним темп роботи у напрямку наповнення бюджетів, збільшились надходження від платників податків.

Так, протягом січня – грудня 2019 року до бюджетів усіх рівнів надійшло понад 60,4 мільярди гривень податків та зборів. Це на 20,8 мільярдів гривень (або 53 відсотки) більше ніж впродовж 2018 року.

При цьому:

- до державного бюджету спрямовано 35,0 мільярдів гривень, що на 15,4 мільярди гривень (або на 79 %) більше надходжень 2018 року;

- до місцевих бюджетів платниками сплачено 25,4 мільярди гривень. Це на 5,4 мільярди гривень (або на 27 %) більше фактичних надходжень 2018 року.

Говорячи про наповнення бюджетів, очільниця ГУ ДПС особливу увагу приділила питанням, які наразі є нагальними для нашої області.

Це, зокрема екологічний стан довкілля, який турбує кожного мешканця регіону, та сплата екоподатку – вагомого компенсатора негативного впливу на природу шкідливих та небезпечних факторів.

«Забезпечення сумлінної сплати екоподатку суб’єктами господарювання на сьогодні один із основних векторів роботи податкової служби області», – зазначила Ганна Чуб.

Під час пресконференції вона також зауважила, що у податківців області на особливому контролі – надходження з єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Адже своєчасна сплата єдиного внеску – це соціальні гарантії громадян, їх захищеність у майбутньому. Ганна Чуб акцентувала увагу, що спостерігається стійка тенденція зростання надходжень єдиного внеску до державних цільових фондів.

Важливо, що збільшення надходжень відбувається не за рахунок тиску на бізнес, а завдяки ефективному впровадженню нових підходів до адміністрування податків. Саме цими правилами керується команда податкової служби області. Нова податкова служба взяла курс на скорочення перевірок і зменшення тиску на бізнес.

Так, згідно з планом-графіком проведення документальних перевірок кількість запланованих перевірок суб’єктів господарювання у 2020 році у порівнянні з 2019 роком зменшилась майже на 90.

Ганна Чуб також нагадала, що вже  стартувала деклараційна кампанія – 2020 та закликала платників виконати свій громадянський обов’язок: своєчасно подати декларації і сплатити податки та збори.

За словами в.о. начальника ГУ ДПС на сьогодні триває процес удосконалення податкової. Головна ідея такого реформування – це побудова партнерських відносин між податковою – як сервісом, і платником – як нашим клієнтом. Суб’єкти господарювання і держава повинні стати компаньйонами, а не протистояти одне одному.

Розвиток онлайн сервісів і діджиталізація – це один із пріоритетних напрямків розвитку податкової служби.

Надання сервісів платникам і забезпечення податкових надходжень до бюджету – щоденна робота фахівців ГУ ДПС. Бізнес має забути дорогу до податкової, платники податків мають отримувати всі послуги онлайн. І таким інструментом сьогодні є сервіс Електронний кабінет.

«Ми вдячні громадянам та бізнесу, які сумлінно сплачують податки. Адже сумлінна сплата податків – це приклад високої податкової культури.

Ми, як ніколи, відкриті до співробітництва, нових ідей та конструктивної співпраці», – на завершення акцентувала очільниця ГУ ДПС.

Пресконференція пройшла у форматі діалогу – учасники заходу отримали відповіді на актуальні питання.

 

Подробнее

До уваги платників!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу платників на наступне.

Згідно з постановою Правління Національного банку України (далі – НБУ) від 26 вересня 2019 року № 118 «Про внесення зміни до постанови Правління Національного банку України від 28 грудня 2018 року № 162» з 13 січня 2020 року, рахунок відправника/отримувача в електронних розрахункових документах і електронних повідомленнях Системи електронних повідомлень Національного банку України (далі – СЕП) буде ідентифікуватися тільки за допомогою міжнародного номера банківського рахунку (IBAN). Якщо в платіжному дорученні буде вказано не номер рахунку у форматі IBAN, то СЕП забракує такий документ.

Подробнее

НОВІ РАХУНКИ. ДО УВАГИ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ, БАНКІВСЬКИХ УСТАНОВ, ЮРИДИЧНИХ ТА ФІЗИЧНИХ ОСІБ

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що з 1 січня 2020 року Державна казначейська служба України (далі – Казначейство) перейшла на ведення бухгалтерського обліку за Планом рахунків бухгалтерського обліку в державному секторі, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 31.12.2013 №1203, із змінами та доповненнями (далі – План рахунків №1203).

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю