Молодіжна рада показала «дорослі» технології на виборах голови

10.06.2015 10:31

9 червня 2015 року в Дніпропетровську відбулася перша повноцінна сесія Молодіжної ради при міському голові, під час якої було обрано голову та заступника голови цього дорадчого органу.

Про це у своєму блозі на сайті "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ" повідомив громадський активіст Сергій Філіпенко.

Головою молодіжної ради було обрано Сергія Кривогуза, представника ГО «Час молодих», а його заступником стала Ольга Сіножатська, представника ГО «Квест 12».

"Під час ознайомлення депутатів молодіжної ради з програмами кандидатів на посаду голови виявилось, що майже половина кандидатів були «технічними», і вже на стадії перегонів вони зняли свої кандидатури на користь вищезазначеного новообраного голови. Технічними кандидатами виявились: Козак Руслан, представник ГО «Молоді юристи Дніпра», Сімченко Олександр (який, до речі, презентував дуже цікаву програму, але чомусь на посаду заступника голови), Худяков Єгор, а також Гладкій Роман. Ще один кандидат на посаду голови Дніпропетровської молодіжної ради Ольга Ольховик, зняла свою кандидатуру свідомо з ідеологічних міркувань.
Хотілося сподіватись, що в подальшому не залишаться непочутими, припорошеними нафталіном, потужні програми Тютєрєвої Вікторії, Редькіна Дмитра та Жиленко Юлії.
Все цікаве тільки починається. Ляльководи, які переховуються за лаштунками і вважають себе розумнішими за інших, глибоко помиляються. Технічні кандидати – це перший крок до зради. Згодом вони (ляльководи) пожнуть те, що посіяли", - заявив Сергій Філіпенко.

Как это повлияет на рейтинг:
Комментарии
Иван
17.06.2015
Где вы видели охранников выводящих своих кандидатов, да еще и умных?
Вася
17.06.2015
Не обзывайтесь умным. )))
Правдаруб
14.06.2015
Если филипенко такой дохера умный, почему же он не вывел своих кандидатов?
Последние записи в блогах

Декларування доходів, отриманих фізособою за послуги, надані іншій фізособі

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що дохід з джерелом їх походження з України – будь-який дохід, отриманий резидентами або нерезидентами, у тому числі від будь-яких видів їх діяльності на території України.

Норми встановлені п.п. 14.1.54 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України (далі – ПКУ).

Подробнее

Про справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що ДПС України надала наступні рекомендації стосовно справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів.

Подробнее

Зміни до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що 19.01.2020 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 21.10.2019 № 436 «Про затвердження Змін до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – Наказ № 436) (зареєстровано у Міністерстві юстиції України від 23.12.2019 за № 1278/34249), яким внесено зміни до наказу Міністерства фінансів України від 24.11.2014     № 1162 «Про затвердження Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та Положення про реєстр страхувальників», зареєстрованого у Міністерстві юстиції України від 03.12.2014 за № 1553/26330.

Подробнее

Порядок внесення змін до ліцензії на оптову торгівлю алкогольними напоями або тютюновими виробами

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що відповідно до ст. 15 Закону України від 19 грудня 1995 року № 481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» зі змінами і доповненнями у разі зміни відомостей, зазначених у виданій суб’єкту господарювання (у тому числі іноземному суб’єкту господарювання, який діє через свої зареєстровані постійні представництва) ліцензії (за винятком змін, пов’язаних з реорганізацією суб’єкта господарювання (у тому числі іноземного суб’єкта господарювання, який діє через свої зареєстровані постійні представництва) та/або зміною типу акціонерного товариства), орган, який видав ліцензію, на підставі заяви суб’єкта господарювання (у тому числі іноземного суб’єкта

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю