В Днепропетровске пытаются оспорить результаты выборов

26.02.2016 09:42

В Днепропетровский окружной суд подано несколько заявлений от неких граждан с просьбой признать решение территориальной избирательной комиссии по поводу признания результатов местных выборов недействительными.

Об этом на своей странице в Фейсбук написала общественный активист Ольга Дикая, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Все эти заявления от неких граждан принес в суд Василий Концевой – юрист АТУ. Его удалось сфотографировать юристам горсовета, которые в этот момент как раз находились по делам в стенах окружного суда.

Обжалование подобного решения – это избирательный спор. Исковое заявление такого рода может быть подано не позднее пяти дней после принятия решения. Срок этот не восстанавливается и обжалован быть не может, - именно так прокомментировал ситуацию и.о. заместителя городского головы Александр Санжара.

То есть, по факту, дальнейший ход этим заявлениям дан быть не может. Но, если они попадут на рассмотрение к судье Светлане Николайчук – жене Виталия Мархасина – дело может приобрести совсем иные краски», - пишет она.

Читайте также: Треть днепропетровчан разочаровались в депутатах (ОПРОС).

Комментарии
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю