В Днепропетровске пройдет акция в защиту Корбана

08.03.2016 16:00

В Днепропетровске пройдет очередная акция в защиту Геннадия Корбана, который в данный момент находится в одном из киевских СИЗО под следствием. Об этом сообщает интернет-издание "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ".

Мероприятие анонсировала общественый активист Ирина Каминская в социальных сетях.

"Скажу честно, с акцией в поддержку Корбана помогать нам никто не будет. Поэтому давайте как в старые добрые. Будем ответственными и рассчитываем на себя - самоорганизация", - сообщила она.

"Все, кто хочет прийти поддержать, буду рада и возьмите на себя оповестить знакомых", - просит активист.

Само мероприятие пройдет 11 марта под стенами Днепропетровского городского совета в 18.00.

Читайте также: В Днепропетровске избит депутат горсовета

Как это повлияет на рейтинг:
Экс-заместитель председателя Днепропетровской областной государственной администрации, бизнесмен
Подробнее
Комментарии
Володимир
10.03.2016
Ось ми стояли на майдані проти олігархів і їхньої вселадності і вседозволенності, а тепер збирають люд,щоб захищати їхні інтереси. Не дай БОГ!
Игорь Пархоменко
10.03.2016
Защищать олигархов? Использовать людей, или нанимать титушек? Давайте беречь мир в Днепропетровске!
Игорь
10.03.2016
Зачем там собираться ? Для чего? что бы отстоять за интересы ворюги ? Чтобы были массовые провокации ? Рейдер же чистой воды!
Борис Филатов
08.03.2016
А я не пойду
Последние записи в блогах

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее

Нині українським православним з ініціативи зовнішніх сил нав’язується дискусія стосовно святкування Різдва не 7 січня, а 25 грудня.

Ініціатори кажуть, що це дуже «сучасно» і відверто по «європейські» бути разом з католиками і протестантами та святкувати Різдво у терміни які колись встановив Ватикан. Але чи так це насправді? Чи усе так мило і просто?

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю