В Днепропетровске пройдет акция в защиту Корбана

08.03.2016 16:00

В Днепропетровске пройдет очередная акция в защиту Геннадия Корбана, который в данный момент находится в одном из киевских СИЗО под следствием. Об этом сообщает интернет-издание "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ".

Мероприятие анонсировала общественый активист Ирина Каминская в социальных сетях.

"Скажу честно, с акцией в поддержку Корбана помогать нам никто не будет. Поэтому давайте как в старые добрые. Будем ответственными и рассчитываем на себя - самоорганизация", - сообщила она.

"Все, кто хочет прийти поддержать, буду рада и возьмите на себя оповестить знакомых", - просит активист.

Само мероприятие пройдет 11 марта под стенами Днепропетровского городского совета в 18.00.

Читайте также: В Днепропетровске избит депутат горсовета

Как это повлияет на рейтинг:
Экс-заместитель председателя Днепропетровской областной государственной администрации, бизнесмен
Подробнее
Комментарии
Володимир
10.03.2016
Ось ми стояли на майдані проти олігархів і їхньої вселадності і вседозволенності, а тепер збирають люд,щоб захищати їхні інтереси. Не дай БОГ!
Игорь Пархоменко
10.03.2016
Защищать олигархов? Использовать людей, или нанимать титушек? Давайте беречь мир в Днепропетровске!
Игорь
10.03.2016
Зачем там собираться ? Для чего? что бы отстоять за интересы ворюги ? Чтобы были массовые провокации ? Рейдер же чистой воды!
Борис Филатов
08.03.2016
А я не пойду
Последние записи в блогах

Коли ми всередині нашої країни лаємо Петра Порошенка, це логічно), і навіть корисно :) Але коли наш Президент виступає на міжнародних заходах, представляючи нашу країну і захищаючи інтереси Держави, це зовсім інша справа. І тут вже не має значення, яке у нього прізвище, як і не має значення вся наша критика у його бік, яка лунає у межах України. Тому ми всі маємо стоячи аплодувати його сьогоднійшній промові, яка повністю відповідає вимогам та почуттям всіх українців!

Подробнее

Національний конкурс IT-проектів на основі відкритих даних Open Data Challenge – конкурс для розробників, стартаперів, дизайнерів, дослідників та громадських активістів, покликаний залучити їх до використання відкритих даних для розробки сервісів та продуктів, які сприятимуть вирішенню проблем українського суспільства.

Подробнее

З початку 2019 року на розгляді у судах різних інстанцій за участю органів ДФС Дніпропетровської області перебувало 7,2 тис. справ різних категорій на загальну суму позовних вимог 10,2 млрд гривень.

З розглянутих судами у січні поточного року 20-ти справ на суму 11,6 млн грн, на користь органів ГУ ДФС Дніпропетровщини вирішено 16 справ на суму 8,7 млн грн, що складає 75% від суми розглянутих справ.

Зокрема, протягом січня 2019 року за результатами розглянутих 13 судових справ за позовами платників про визнання недійсними податкових повідомлень - рішень на загальну суму 11,0 млн грн, 9 рішень на загальну суму 8,0 млн грн судами прийнято на користь органів ГУ ДФС у Дніпропетровській області. Це складає 73% від суми розглянутих судами таких справ.

«Основними факторами задоволення переважної кількості розглянутих справ у судах на користь ДФС області є підвищення рівня претензійно-позовної роботи та удосконалення ефективності роботи із захисту у судах позиції відомства фахівцями підрозділів правової роботи», - наголошує начальник юридичного управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області Олег Басан.

 

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат