В Днепропетровске избит депутат горсовета

08.03.2016 16:30

В Днепропетровске неизвестными совершено нападение на депутата Днепропетровского городского совета Руслана Вишневецкого.

Об этом сообщает интернет-издание "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ".

Инцидент произошел 7 марта около 20-00 в Ленинском районе на ж/м Красный Камень, когда политик ставил машину в гараж. Двое неизвестных с битами напали неожиданно и начали избивать его. Били по голове, по ногам и нанесли несколько колотых ран.

Только благодаря хорошей физической подготовке ему удалось избежать тяжких последствий. Депутат для защиты был вынужден применить травматическое оружие. На место происшествия была вызвана карета скорой помощи и полиция, после чего Руслан Вишневецкий был доставлен в больницу им. Мечникова и написано заявление в правоохранительные органы.

ФОТО: страница в "Фейсбук" Руслана Вишневецкого

Как это повлияет на рейтинг:
Депутат Днепровского городского совета 7 созыва
Подробнее
Комментарии
Виталик
09.03.2016
Долги надо вовремя отдавать Русик.
Макс
09.03.2016
Пиарятся ребята .
Віктор
08.03.2016
Тушка (предатель-перебезчик), он и в африке тушка
Справедливый
08.03.2016
А чего в Мечниково, а не по месту жительства?
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю