В Днепропетровске откроют базу полка «Днепр-1» (ФОТО)

16.04.2015 14:27

В Днепропетровске на 18 апреля запланировано открытие базы полка "Днепр-1".

Об этом сообщает Валентин Ушич на своей странице в фейсбук, пишет Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«18 апреля - день торжественного открытия базы "Днепр-1" в Днепропетровске. Все приготовления начались давно, но двигались медленно и постепенно. Многое не успевали, а многое и сделали, но, как и полагается, последние дни - это дни, в которые всё получается из ничего», - пишет Валентин Ушич.

Читайте также: У Дніпропетровській області пройде спартакіада серед депутатів усіх рівнів

Комментарии
Последние записи в блогах

АМУ категорично виступає проти намагань скасування акцизного податку з роздрібної реалізації тютюнових виробів і звернулася до профільного парламентського Комітету.

Подробнее

Власть РФ реализует абхазский сценарий на Донбассе

Подробнее

Украина сдала экзамен на демократию. Выборы в Украине состоялись, несмотря на влияние РФ.

Подробнее

Станом на перше квітня 2019 року на території області діє 13531 ліцензія на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, з яких: 7273 ліцензії на алкоголь та 6258 - на тютюн, отриманих 5819 суб’єктами господарювання. Про це повідомив начальник управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Дніпропетровській області Денис Дегтярьов.

У першому кварталі поточного року місцева казна Дніпропетровської області поповнилася на 21 млн. 178,7 тис. грн.. від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з яких 15 млн. 128,7 тис. грн. - від ліцензування роздрібної торгівлі.

В той же час, впродовж січня – березня 2019 року призупинено дію  657 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 593 ліцензії, з яких 18 - за порушення законодавства у частині продажу неповнолітнім особам алкогольних напоїв (7 ліцензій) та тютюнових виробів (11 ліцензій).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет