В Днепропетровске общественники через суд пытаются заставить работать полицию

05.05.2016 16:47

Днепропетровские общественники подали в суд на сотрудников Национальной полиции. Они требуют открыть уголовное производство в отношении людей, угрожавших Лилии Богачевой.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой zabeba.li.

По словам Лилии Богачовой, жители ул. Новокрымской в Днепропетровске 3 года борются с засильем киосков. Когда горсовет взялся за наведение порядка в этой сфере, они очень обрадовались, но, как оказалось, преждевременно. «Киоски, стоящие на пересечении улиц Новокрымской и Титова просто переместили и поставили в сквере им. Янгеля, — говорит Лилия. – Мы собрали 300 подписей жителей близлежащих домов за снос МАФов и передали в горсовет и тут ко мне начали подходить странные люди с угрозами».

Лилия настолько сильно испугалась за собственную жизнь и жизнь своих детей, что оказалась в больнице, где лечилась 24 дня.

Адвокат Вадим Орел сообщил, что 19 апреля в Красногвардейское отделение полиции подали заявление по факту реальных угроз убийства.

Ответ днепропетровской полиции

 

«По закону, соответствующая запись в течение 24 часов должна быть внесена в реестр и полиция должна была начинать досудебное расследование, — говорит адвокат, — А 29 апреля получили вот такой ответ, где полиция рассказывает, как общалась с Лилией у нее дома. Однако в это время Лилия была в стационаре и с полицейскими не общалась».

Ответ днепропетровской полиции

Вадим Орел удивляется, почему полиция не может найти тех, кто третировал Лилию, ведь угрозы поступали по телефону и в соцсетях и при помощи операторов услуг связи можно найти авторов данных заявлений.

Медицинская справка

Для того чтобы добиться от государства защиты жизни и здоровья гражданина, был подан иск в суд с требованием внести ведомости в Единый реестр досудебных расследований и начать следствие.

Комментарии
Последние записи в блогах

Олег Ляшко дотримав слово, яке дав працівникам «Облавтодору» на Дніпропетровщині, що виб’є з уряду їхні борги по зарплаті. Про те, що дорожники вже 4 місяці не отримують чесно зароблені гроші, вони розповіли політику напередодні під час його візиту в область. Народний депутат вже наступного дня у парламенті поставив це питання руба перед прем’єр-міністром.

Подробнее

За результатами 2018 року платники подали майже 304 тис. декларацій з податку на прибуток. До сплати задекларовано 97,55 млрд грн. Це на 17%, або на 14,2 млрд грн більше, ніж у 2017 році. Тоді цей показник складав 83,3 млрд гривень.

Зокрема, за IV квартал минулого року було нараховано 30,0 млрд грн податку на прибуток (без НАК «Нафтогаз України»). Це на 18%, або на 4,6 млрд грн. перевищило суму нарахувань IV кварталу 2017 року.

Найбільші суми нарахувань за останній квартал 2018 року задекларовано платниками Офісу великих платників та м. Києва. Так, платниками, які обслуговуються в Офісі великих платників, задекларовано до сплати 63,7% від загальної суми податку на прибуток, що складає майже 20,8 млрд грн, у ГУ у м.Києві – 15,2%, або майже 5 млрд грн.

Загальна сума отриманих суб’єктами господарювання доходів за 2018 рік склала майже 9,5 трлн грн. Це на 1,3 трлн грн більше, ніж в 2017 році. При цьому по Україні спостерігається адекватний темп росту податку при рості доходів. Так, при темпі росту доходів 116,2% темпи росту податку складають 117%.

 

Подробнее

Протягом січня – лютого 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 218 кримінальних проваджень, з яких 65 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 33, із яких до суду скеровано 19 кримінальних проваджень, в тому числі: 13 – з обвинувальним актом, а 6 – для вирішення питання про звільнення особи від кримінальної відповідальності.

Крім того, за 2 місяці поточного року за підслідністю направлено 11 кримінальних проваджень, 18 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж двох місяців 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 39 млн 117 тис. гривень.

Подробнее

«З січня по лютий 2019 року органами ДФС на Дніпропетровщині забезпечено збір платежів до бюджетів усіх рівнів (із врахуванням Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС та Дніпропетровської митниці ДФС) у сумі 17 млрд 237,2 млн грн, що перевищує надходження аналогічного періоду минулого року на 3 млрд 250,6 млн грн, або на 23,2%», - повідомила очільник ГУ ДФС у Дніпропетровській області Оксана Томчук.

Так, до державного бюджету протягом двох місяців поточного року спрямовано 12 млрд 565 млн грн (в тому числі по Дніпропетровській митниці ДФС – 3 млрд 666,7 млн грн), що на 2 млрд 262 млн грн (або на 22%) більше надходжень січня - лютого 2018 року.

До місцевих бюджетів області за відповідний період платниками регіону сплачено 4 млрд 672,2 млн гривень. Це на 988,6 млн грн (або на 26,8%) більше фактичних надходжень двох місяців 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у січні - лютому 2019 року в області зібрано 2 млрд 395 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 460 млн грн (або на 23,8%).

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат