В Днепропетровске общественники через суд пытаются заставить работать полицию

05.05.2016 16:47

Днепропетровские общественники подали в суд на сотрудников Национальной полиции. Они требуют открыть уголовное производство в отношении людей, угрожавших Лилии Богачевой.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой zabeba.li.

По словам Лилии Богачовой, жители ул. Новокрымской в Днепропетровске 3 года борются с засильем киосков. Когда горсовет взялся за наведение порядка в этой сфере, они очень обрадовались, но, как оказалось, преждевременно. «Киоски, стоящие на пересечении улиц Новокрымской и Титова просто переместили и поставили в сквере им. Янгеля, — говорит Лилия. – Мы собрали 300 подписей жителей близлежащих домов за снос МАФов и передали в горсовет и тут ко мне начали подходить странные люди с угрозами».

Лилия настолько сильно испугалась за собственную жизнь и жизнь своих детей, что оказалась в больнице, где лечилась 24 дня.

Адвокат Вадим Орел сообщил, что 19 апреля в Красногвардейское отделение полиции подали заявление по факту реальных угроз убийства.

Ответ днепропетровской полиции

 

«По закону, соответствующая запись в течение 24 часов должна быть внесена в реестр и полиция должна была начинать досудебное расследование, — говорит адвокат, — А 29 апреля получили вот такой ответ, где полиция рассказывает, как общалась с Лилией у нее дома. Однако в это время Лилия была в стационаре и с полицейскими не общалась».

Ответ днепропетровской полиции

Вадим Орел удивляется, почему полиция не может найти тех, кто третировал Лилию, ведь угрозы поступали по телефону и в соцсетях и при помощи операторов услуг связи можно найти авторов данных заявлений.

Медицинская справка

Для того чтобы добиться от государства защиты жизни и здоровья гражданина, был подан иск в суд с требованием внести ведомости в Единый реестр досудебных расследований и начать следствие.

Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю