В Днепропетровске на 66-й маршрут вышли автобусы большой вместимости (ФОТО)

04.04.2016 15:56

Предприятие-перевозчик закупило для обслуживания маршрута №66 (ж/м Парус – ж/м Тополь) 16 автобусов 1 класса. Кроме того, 15 машин такого же класса, но на газу, начали работать на маршруте №115 (пл. Успенская – ул. Совхозная). В автобусах смогут комфортно разместиться более 50 сидящих пассажиров.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на пресс-службу Днепропетровского горсовета.

Стоимость проезда на маршруте №66 уменьшилась с 5-ти до 4 грн.

Напомним, что днепропетровский общественник Денис Селин попросил мэра Бориса Филатова обратить внимание на деятельность депутата горсовета Олега Григорука, который, по его мнению, лоббирует интересы определенных транспортников.

Читайте также: Днепропетровских общественников зовут в транспортный конкурсный комитет.

Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю