Филатова просят «вправить мозги тушке» из его коалиции

25.03.2016 09:55

Днепропетровский общественник Денис Селин попросил мэра Бориса Филатова обратить внимание на деятельность депутата горсовета Олега Григорука, который, по его мнению, лоббирует интересы определенных транспортников.

Об этом он написал на своей странице в Фейсбук, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Перед выборами команду «Громадського контроля Дніпропетровська» убеждали, что новые городские власти не допустят дерибана в транспорте. Сейчас мы видим обратное. Глава транспортной комиссии Олег Григорук пробует без конкурса отдать маршруты АТП, у которых нет нормального транспорта.

Сможет ли команда сильного мэра вправить мозг "тушке" Григоруку? Пока все идет к тому, что это цена его входа в большинство, и ничего меняться не будет.

Сейчас Григорук хочет выдать временные договора для АТП 11255 и АТП 32. При этом не хочет, чтоб все претенденты на маршруты подавали список подвижного состава. Именно эти 2 АТП через суды стараются срывать проведение прозрачных конкурсов уже более года

К примеру, АТП 32 обслуживало маршрут №88, и все жители Клочко-6 знают, что по утрам в 18-местные маршрутки набивалось по 38 человек.

Общую таблицу всех перевозчиков можно посмотреть здесь, и на ней четко видно, что у них много водителей не оформлено, и крайне мало собственного подвижного состава. А те автобусы, что есть, крайне плохого качества», - пишет он.

Читайте также: Транспортная комиссия без конкурса назначает перевозчиков, - общественник.

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Днепра
Подробнее
Глава общественной организации "ГромКонтроль"
Подробнее
ДепутатДнепровского городского совета 7 созыва
Подробнее
Комментарии
Филатов
25.03.2016
Наивные. Все делается по моему разрешению - мне надо деньги вернуть, потраченные на околпачивание наивных жителей Днепра или Днепропетровска. Пофиг как будет называться
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю