Филатова просят «вправить мозги тушке» из его коалиции

25.03.2016 09:55

Днепропетровский общественник Денис Селин попросил мэра Бориса Филатова обратить внимание на деятельность депутата горсовета Олега Григорука, который, по его мнению, лоббирует интересы определенных транспортников.

Об этом он написал на своей странице в Фейсбук, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Перед выборами команду «Громадського контроля Дніпропетровська» убеждали, что новые городские власти не допустят дерибана в транспорте. Сейчас мы видим обратное. Глава транспортной комиссии Олег Григорук пробует без конкурса отдать маршруты АТП, у которых нет нормального транспорта.

Сможет ли команда сильного мэра вправить мозг "тушке" Григоруку? Пока все идет к тому, что это цена его входа в большинство, и ничего меняться не будет.

Сейчас Григорук хочет выдать временные договора для АТП 11255 и АТП 32. При этом не хочет, чтоб все претенденты на маршруты подавали список подвижного состава. Именно эти 2 АТП через суды стараются срывать проведение прозрачных конкурсов уже более года

К примеру, АТП 32 обслуживало маршрут №88, и все жители Клочко-6 знают, что по утрам в 18-местные маршрутки набивалось по 38 человек.

Общую таблицу всех перевозчиков можно посмотреть здесь, и на ней четко видно, что у них много водителей не оформлено, и крайне мало собственного подвижного состава. А те автобусы, что есть, крайне плохого качества», - пишет он.

Читайте также: Транспортная комиссия без конкурса назначает перевозчиков, - общественник.

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Днепра
Подробнее
Глава общественной организации "ГромКонтроль"
Подробнее
ДепутатДнепровского городского совета 7 созыва
Подробнее
Комментарии
Филатов
25.03.2016
Наивные. Все делается по моему разрешению - мне надо деньги вернуть, потраченные на околпачивание наивных жителей Днепра или Днепропетровска. Пофиг как будет называться
Последние записи в блогах

Національний конкурс IT-проектів на основі відкритих даних Open Data Challenge – конкурс для розробників, стартаперів, дизайнерів, дослідників та громадських активістів, покликаний залучити їх до використання відкритих даних для розробки сервісів та продуктів, які сприятимуть вирішенню проблем українського суспільства.

Подробнее

З початку 2019 року на розгляді у судах різних інстанцій за участю органів ДФС Дніпропетровської області перебувало 7,2 тис. справ різних категорій на загальну суму позовних вимог 10,2 млрд гривень.

З розглянутих судами у січні поточного року 20-ти справ на суму 11,6 млн грн, на користь органів ГУ ДФС Дніпропетровщини вирішено 16 справ на суму 8,7 млн грн, що складає 75% від суми розглянутих справ.

Зокрема, протягом січня 2019 року за результатами розглянутих 13 судових справ за позовами платників про визнання недійсними податкових повідомлень - рішень на загальну суму 11,0 млн грн, 9 рішень на загальну суму 8,0 млн грн судами прийнято на користь органів ГУ ДФС у Дніпропетровській області. Це складає 73% від суми розглянутих судами таких справ.

«Основними факторами задоволення переважної кількості розглянутих справ у судах на користь ДФС області є підвищення рівня претензійно-позовної роботи та удосконалення ефективності роботи із захисту у судах позиції відомства фахівцями підрозділів правової роботи», - наголошує начальник юридичного управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області Олег Басан.

 

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее

Не встигла заборона Уряду рзміщувати тимчасово вільні кошти місцевих бюджетів набрати чинності, як територіальні громади почали підраховувати збитки. На Дніпропетровщині недорахуються фінансового ресурсу у вигляді відсотків від коштів на депозитах у Марганецькій, Зеленодольській,  Синельниківській, Дніпровській та Першотравенській. В цілому біля 19 млн грн.

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат