Транспортная комиссия без конкурса назначает перевозчиков, - общественник

22.03.2016 18:00

Департаменту транспорта горсовета без конкурса навязывают временных перевозчиков на маршрутах №9, №92, №109, №134 №79, №156.

Об этом на своей странице в Фейсбук написал общественный активист Денис Селин, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«15 марта в транспортной депутатской комиссии решили по-быстрому распределить городские маршруты, без конкурса, без минимальных требований.

Им плевать на постановление Кабмина 1081, согласно которому нужно проводить конкурс раз в три месяца. Депутаты даже не удосужились запросить список подвижного состава у АТП и уточнить, сколько сотрудников оформлено у этих АТП. Просто решили все на свое усмотрение. Как результат, они навязывают департаменту транспорта без конкурса временных перевозчиков на маршрутах №9, №92, №109, №134 №79, №156», - пишет он.

Читайте также: В Днепропетровске обещают провести конкурс перевозчиков онлайн.

Как это повлияет на рейтинг:
Глава общественной организации "ГромКонтроль"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю