В Днепропетровске митингом отметят годовщину президентства Петра Порошенко

21.05.2015 15:26

На 25 мая общественники «Евромайдан-Днепр» запланировали проведение митинга в центре Днепропетровска, собрание граждан активисты приурочили к годовщине президентства Петра Порошенко.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Каждый желающий будет иметь возможность высказать своё мнение о жизни в Украине за год президентства Порошенко. По итогам выступлений будет предложен текст резолюции -обращения к Петру Порошенко», - говорится в сообщении организаторов.

Митинг начнется в 17.00 на Европейской площади.

Читайте также: Ступак собирается возрождать социализм на Днепропетровщине

Как это повлияет на рейтинг:
Общественная организация "Евромайдан-Днепр"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Бо якраз саме у Дніпрі максимально сконцентровано антидержавне напівкримінальне «братство», яке, за допомогою керівників області, намагається утворити фактично легальну місцеву республіку на кшталт одних із східних ДР, перетворюючи регіон на безправну та мовчазну «мертву зону».

Подробнее

Якщо кожен не буде стояти осторонь, то можна виграти будь-яку справу, тим більш, якщо наша "справа" - справедливість.

Подробнее

2014 рік. Україну зненацька атакував ворог зі сходу. Українські військові робили все що могли, але без суттєвої допомоги добровольчих батальйонів зараз би лінія фронту була десь під Києвом. Сьогодні, коли нахабність ворога в чергове набирає шалених оборотів, добровольці знову пропонують свою допомогу. Але на цей раз Держава чомусь об’явила їм війну, геть забувши хто є справжнім ворогом…

Подробнее

Скільки коштує зараз совість? І чи потрібна вона нашій владі, якщо цю владу призначили саме для того, аби про совість забути назавжди?

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю