В Днепропетровске милиция перешла на усиленный режим работы

12.11.2015 14:24

Общественный порядок во время второго тура выборов в Днепропетровской области будут охранять более 4 тысяч правоохранителей.

Об этом сообщил заместитель начальника управления превентивной деятельности ГУНП Украины в Днепропетровской области, подполковник полиции Сергей Мороз, пишет Интернет-издание "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ".

- На сегодняшний день правоохранители перешли на усиленный режим работы: создан резерв, группы быстро реагирования, также к охране общественного порядка будут привлечены 450 курсантов и сотрудники ГСЧС. В целом, правопорядок в Днепропетровской области будут охранять более 4 тыс. правоохранителей", - рассказал Сергей Мороз.

Напомним, в регионе второй тур местных выборов состоится в пяти городах (Днепропетровск, Кривой Рог, Днепродзержинск, Павлоград, Никополь) и 12 районах области - Верхнеднепровский, Днепропетровский, Криничанский, Криворожский, Магдалиновский, Павлоградский, Покровский, Петропавловский, Синельниковский, Солонянкий, Томаковский, Широковский.

Читайте также: Мешканців Дніпропетровщини запрошують до контрактної армії

Источник: Вгороде

Комментарии
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю