В Днепропетровске киоски выгнали людей под дождь (ФОТО)

25.03.2016 10:57

На Слобожанском проспекте (пр. им. Газеты «Правда») киоски разместили под крытыми остановочными комплексами.

Об этом на странице сообщества «Дніпро проти н/з МАФів» в Фейсбук написал днепропетровчанин Андрей Толпекин, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Какую маршрутку или троллейбус ждут эти МАФы на остановке общественного транспорта возле «МакДональдса» на Слобожанском проспекте? Остановка крытая, но во время непогоды пассажирам приходится стоять снаружи», - пишет он.

Как сообщалось ранее, вчера, 24 марта, от незаконных киосков освободили ул. Новокрымскую.

Читайте также: Парк в Рыбальской балке превратился в помойку и рай для алкоголиков (ФОТО).

Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю