В Днепропетровске жители восстали против киосков (ФОТО)

24.03.2016 13:23

Сегодня, 24 марта, коммунальники демонтируют МАФы на ул. Новокрымской. В планах городских властей был перенос киосков на отдельную локацию на этой же улице. Но жители близлежащих домов выступили против, поскольку рядом находятся детская и спортивная площадки, а также огороженное футбольное поле.

Об этом на своей странице в Фейсбук написал общественный активист Олег Чистопольцев, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Часть киосков хотели перенести на отдельную площадку, расположенную тут же, на улице Новокрымской. Жители близлежащих домов встали на ее защиту. Говорят: нам и там, и тут эти гнидники не нужны», - пишет он.

Читайте также: В Днепропетровске «титушки» и «голосильщицы» мешают сносить киоски (ФОТО).

Фото: Олег Чистопольцев, Наталия Готовец.

Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю