В Днепропетровске готовятся к выборам среди общественников

22.04.2015 09:58

21 апреля в Днепропетровском горсовете состоялось собрание инициативной группы, которая занимается вопросами предстоящих выборов. Общественники работают над созданием концепции нового представительного органа, аналог которого в горсовете на сегодня отсутствует, пишет "Хроника текущих событий".

«Сейчас от имени всех общественных организаций Днепропетровска говорят 2-3 организации, которые зачастую лоббируют свои собственные интересы, - говорит Всеволод Новохатько, член инициативной группы. - Наша цель – создать орган, который максимально широко представляет интересы всех общественных организаций Днепропетровска. Для этого мы и собираем съезд, на котором хотим собрать максимальное их число».

15 мая в 11:00 состоятся общие сборы общественных организаций. Место проведения собрания пока неизвестно. Мероприятие проводится с целью выбора представительного органа общественных организаций при Днепропетровском горсовете. Одну организацию могут представлять до 3-х делегатов. Заявки на участие принимаются до 7 мая.

Детальная информация о регистрации:http://dniprorada.gov.ua/pidgotovka-do-provedennja-zagalnih…

Читайте также: Нужно менять формат работы общественных советов Днепропетровщины, - УДАР

Комментарии
Последние записи в блогах

Гібридна війна проти України нині шириться у напрямках які визначені Кремлем та його союзниками, з орденських та окультних структур з-за кордону, як приорітетні. Це напрямки у яких беззаперечний вплив мала б мати лишень українська держава.

Ці напрямки стають метою ворожих інформаційних атак, як і їх суспільні механізми, що донедавна були віддаленими від глобальної політики та самого поняття війни. До них відноситься системи формування колективної свідомості українців, українського національного менталітету.  

В житті країни це сфери національної культури, краєзнавства, туризму, патріотичного виховання молоді, історичної науки.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет