В Днепропетровске будет реализован уникальный образовательный проект, - Камиль Примаков

30.03.2016 13:09

В принятом бюджете Днепропетровск на 2016 год заложено 9 млн грн на финансирование факультативных уроков по украинскому и  иностранных языков (английский, испанский, немецкий, французский) и информатики. Об этом сообщил автор образовательной программы председатель фракции «Солидарность» - Блок Петра Порошенко» Камиль Примаков, передает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Благодаря этим урокам школьники научатся программировать роботов и самостоятельно создавать сайты, а также углубят знания иностранных языков и украинского языка. Пилотный проект проходил в пяти школах Соборного района в течение двух месяцев осенью 2015 года. Он получил положительные отзывы педагогов, школьников и родителей. Именно родители призвали городской совет проголосовать за внедрение проекта. Рад, что нынешний депутатский корпус поддержал программу», - рассказывает Камиль Примаков.

На общегородскую программу изначально планировали выделить 12 млн грн, но поскольку принятие бюджета затянулось, начало реализации отложили на 1 мая 2016 и финансирования сократили до 9 млн грн. Предполагается, что программа будет работать в течение двух лет во всех школах Днепропетровска - с 2016 по 2018 год.

«Благодаря этим урокам у школьников появится возможность получать актуальные знания по программированию, - говорит руководитель Центра информационных технологий управления образования и науки Днепропетровского городского совета Николай Кузичев. - Это поможет развивать ИТ-сферу в Днепропетровске. Скретч-программирование, которое изучают дети в рамках новой программы, позволит им перейти к программированию роботов, созданию веб-ресурсов, программированию игр и серьезных узкопрофильных ресурсов, которые могут понадобиться им в будущей профессии».

Читайте также: Из повестки дня сессии горсовета убрали половину вопросов.

Как это повлияет на рейтинг:
Политическая партия "Європейська солідарність"
Подробнее
Депутат Днепропетровского городского совета 6-7 созывов, заместитель председателя Днепропетровской облгосадминистрации
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Податкова знижка для фізичних осіб

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, щоб повернути частину податку на доходи фізичних осіб, сплаченого громадянами із заробітної плати, можна, зокрема, у разі реалізації права на податкову знижку. Згідно з положеннями ст. 166 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) платники податку на доходи фізичних осіб мають право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.  Для реалізації права на податкову знижку платнику податку необхідно заповнити та подати податкову декларацію про майновий стан і доходи декларацію до 31 грудня року наступного за звітним.

Податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб'єктами господарювання, - це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку - резидента у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Кодексом.

Подробнее

Право на податкову знижку за 2018 можна використати по 31 грудня (включно) 2019

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області доводить до відома громадян, що використати права на податкову знижку за підсумками 2018 року  громадяни можуть  по 31 грудня (включно) 2019 року, подавши Декларацію про майновий стан і доходи до податкового органу за місцем реєстрації фізичної особи.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю