Из повестки дня сессии горсовета убрали половину вопросов

30.03.2016 10:00

Исполком Днепропетровского городского совета убрал из повестки дня сессии половину вопросов. Оставил самые важные вопросы по земле для АТОшников и бюджету, но при этом большинство предложений бюджетной комиссии финансовый департамент проигнорировал.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой zabeba.li.

Уже после исполкома собралась бюджетная комиссия, которая только получила на руки последние изменения в бюджет 2016 года. Оказалось, что финансовый департамент проигнорировал множество замечаний бюджетной комиссии. А на сверку и объяснение всех новых цифр представитель финдепартамента – Ольга Черкас не пришла. Представители комиссии решили собраться на вечернее совещание с тем, чтобы выслушать позицию финансового департамента.

Из голосования исчезли финансовые вопросы про паевое участие, про приватизацию объектов путем аукциона, об изменении в программе развития транспортного комплекса, о принятии на баланс системы водоснабжения на ул. Евпаторийской, о переподчинении новой структуре коммунальных предприятий города, о комиссии по почетным гражданам, об именных стипендиях и часть земельных вопросов, за исключением оформления документов на землю для АТОшников.

Интересно, что переподчинить новой структуре собирались 49 коммунальных предприятий, которые сейчас находятся в стадии банкротства. «В структуре коммунальных предприятий есть «пустышки», где зарегистрирован один человек, — сказал секретарь горсовета Вячеслав Мишалов. — Каждый год на такие предприятия и предприятия-банкроты из городского бюджета уходит 10 млн грн».

В повестке дня оставили бюджет на 2016 год и отчет по выполнению бюджета за 2015 год, ремонт депутатской столовой на 4, 5 млн грн, которая раньше финансировалась почему-то по программе «Ветеран», 600 тыс. грн на ремонт сессионного зала и видеотрансляцию с заседаний комиссий, (если депутаты проголосуют — начнется уже с 1 сентября) и передачу на баланс города надземного перехода по пр. Правды (после переименования – Слобожанский).

Читайте также: Какие решения будут принимать на сессии горсовета 30 марта.

 

Как это повлияет на рейтинг:
Депутат, экс-секретарь Днепровского городского совета 7 созыва
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Реванш лівих сил розпочався?

Бездіяльність правоохоронних органів призвела до чергового повстання проросійських сил, які об’єднуються навколо ідей федералізації нашої країни. 

За інформацією нашого джерела з Центрального комітету забороненої проросійської Комуністичної партії, на 2019 рік лівими силами заплановано проведення низки масових антиукраїнських заходів. За його словами, квітень – травень буде вкрай насиченим подіями для комуністів.

Відтак, активна фаза діяльності КПУ розпочинається з Дня народження ідола СРСР Володимира Леніна, який прихильники комуністичного режиму взагалі збираються «відзначити» з розмахом.

За задумкою ЦК компартії, 22 квітня розпочнеться з нічних шабашів по місцях демонтованих пам’ятників катів радянської епохи та пошкодження місць вшанування героїв Майдану і захисників України.

Не виключенням став і форпост України – місто Дніпро, де місцеві комуняки, на чолі з Віктором Борщевським, які ще не так давно кричали «Путін прійді», продовжують свою підлу підпільну діяльність та вирішили  привітати Леніна розмалювавши забороненою комуністичною символікою місця, де відбувалися події Революції Гідності.

А попереду ще комуністичні марші з нагоди 1-го та 9-го травня, які, як ми пам’ятаємо, не обходяться без любителів «руського міру».

Вочевидь, колаборанти забули про пильність Дніпровських патріотів, які вже висловили своє обурення та закликають небайдужих містян не допустити поширення «червоної чуми» вулицями міста й долучитися до патрулювання Дніпра та нагадати п’ятій колоні, що її місце поруч з Леніним в мавзолеї.

Як відомо, патріоти вже звернулися до міського голови Бориса Філатова за підтримкою в боротьби проти комуністичних вандалів та встановлення нагороди за їх виявлення.

Подробнее

Соборне управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області нагадує

Подробнее

Західно-Донбаське управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області повідомляє, що ДФС України листом від 12.04.2019 № 12293/7/99-99-12-03-04-17 надала для використання у роботі та інформування платників рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин роз’яснення з питання застосування положень п. 252.16 ст. 252 Податкового кодексу України у частині розрахунку тимчасового коефіцієнта рентабельності гірничого підприємства в 2019 році, що надіслане листом Державної комісії України по запасах корисних копалин при Державній службі геології та надр України від 28.02.2019 № 402/02 (далі – Лист № 402/02).

Листом № 402/02 Державна комісія України по запасах корисних копалин рекомендує встановити такі тимчасові коефіцієнти рентабельності гірничодобувних підприємств (промислів) на ділянках надр, де проводиться господарська діяльність з видобування корисних копалин, але геолого-економічна оцінка їхніх запасів з належним визначенням цього коефіцієнта ще не виконана, для застосування користувачами надр при обчисленні податкових зобов’язань у 2019 році:

● для нафтогазодобувних підприємств – 1,461;

● для інших гірничодобувних підприємств – 0,185.

 

 

Подробнее

З 2 травня 2019 року вступають у дію нові небюджетні рахунки 3719, відкриті на ім’я територіальних органів Державної фіскальної служби України, для сплати коштів єдиного внеску та фінансових санкцій у зв’язку з проведенням реорганізації територіальних органів ДФС.

Звертаємо увагу, що до 26.04.2019 діють старі рахунки 3719, відкриті на ім’я територіальних органів Державної фіскальної служби України.

Нагадаємо, що відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України «Про перенесення робочих днів у 2019 році» від 10.01.2019 № 7-р у квітні поточного року вівторок 30 квітня перенесено на суботу 11 травня, тобто останній день сплати нарахованих податкових зобов’язань з податків і зборів припадає на вихідний день 30 квітня 2019 року. Нормами податкового кодексу України не передбачено перенесення термінів слати податків і зборів (п.57.1 ст.57 Кодексу), тому сплату нарахованих поточних податкових зобов’язань необхідно здійснити не пізніше 26 квітня 2019 року.

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Петр Порошенко
Владимир Зеленский