В Днепропетровске «УДАР» проведет акцию «Безопасный город»

30.01.2015 10:30

Партия «УДАР Виталия Кличко» проведет информационную акцию «Безопасный город», в рамках которой планируется раздать жителям города более ста тысяч визиток с телефонными номерами МВД, СБУ, ГСЧС.  

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на пресс-службу политсилы.

«Днепропетровская область – приграничный регион, высок уровень возникновения чрезвычайных ситуаций. В то же время многие днепропетровчане не знают, к кому обратиться  в экстренных случаях, как сообщить о подозрительных предметах или лицах, которые могут быть причастны к совершению преступлений. Поэтому мы хотим, чтобы горожане знали:  как оперативно отреагировать на возможную угрозу. В такие моменты важна каждая минута, и экстренные телефоны должны быть всегда под рукой», - прокомментировал акцию председатель Днепропетровской городской организации партии «УДАР» Дмитрий Легеза.

Данная акция, по словам политика, является дополнительным вкладом политической силы в повышение уровня обороноспособности региона. В первую очередь, это касается осведомленности граждан и их подготовленности к реагированию на возможные нестандартные ситуации.

Читайте также: На Дніпропетровщині людей вчать розпізнавати замасковані вибухові пристрої

«Речь идет о здоровье и жизни десятков тысяч детей, подростков, матерей, пожилых людей. В экстренных ситуациях они наиболее беззащитны, поэтому основное внимание во время проведения акции «Безопасный город» будет уделено этим категориям. Мы будем раздавать визитки студентам, родителям, пенсионерам, одиноким пожилым людям. Люди должны знать, что есть специальные службы и правоохранительные органы, которые поддержат или придут на помощь в том или ином случае», - говорит Дмитрий Легеза.

В партии «УДАР» отметили, что акция начнется на следующей неделе, и приглашают общественные организации подключиться к совместному проведению мероприятия.

Читайте также: В Кривом Роге - конфликт власти и гражданского сектора, - «УДАР»

Как это повлияет на рейтинг:
Экс-председатель Днепропетровской городской организации партии «УДАР» 
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю