В Кривом Роге - конфликт власти и гражданского сектора, - «УДАР»

29.01.2015 21:30

Днепропетровская областная организация партии «УДАР Виталия Кличко» обнародовала свое заявление о ситуации с захватом Криворожского городского совета.

Об этом сообщает Интернет-издание “ДНЕПР. ГЛАВНОЕ” со ссылкой на пресс-службу политсилы.

"Нынешняя ситуация вокруг Криворожского горсовета - это прямое следствие отсутствия  равноправного диалога между властью и гражданским сектором.

Партия "УДАР Виталия Кличко" неоднократно заявляла о необходимости открытой и прозрачной работы городской власти. Не было бы всего этого, если бы действующий мэр и руководство горсовета действительно услышали людей.

На сегодняшний день у Криворожского горсовета нет политической воли и желания идти навстречу запросам общества - а именно работать открыто и публично. Это ошибочное решение, которое привело к эскалации конфликта. Ответственность за это лежит на представителях городской власти.

Так, например, партия "УДАР" предлагала обеспечить публичную презентацию бюджета Кривого Рога, чтобы люди знали - куда и зачем идут деньги. Общественные организации и партии, волонтеры и активисты могли бы провести аудит средств, задать вопросы. Но этого не произошло.

Партия "УДАР" не подписывала обращение к Президенту Украины и председателю Днепропетровской областной государственной администрации, но настаивает на том, что в Кривом Роге есть ряд серьезных проблемных точек в общественно-политической и экономической сферах.

Есть реальный конфликт власти и гражданского сектора. Нельзя сегодня жить по старым правилам!

Мы знаем, к чему может привести ситуация, когда власть перестает слышать людей, перестать реагировать на их требования, достаточно вспомнить Майдан. Поэтому в данном вопросе Криворожский горсовет проявляет полное незнание украинской истории", - говорится в заявлении партии "УДАР".

Читайте также: По факту захвата криворожского горсовета возбуждено уголовное дело

Как это повлияет на рейтинг:
Комментарии
Последние записи в блогах

Олег Ляшко дотримав слово, яке дав працівникам «Облавтодору» на Дніпропетровщині, що виб’є з уряду їхні борги по зарплаті. Про те, що дорожники вже 4 місяці не отримують чесно зароблені гроші, вони розповіли політику напередодні під час його візиту в область. Народний депутат вже наступного дня у парламенті поставив це питання руба перед прем’єр-міністром.

Подробнее

За результатами 2018 року платники подали майже 304 тис. декларацій з податку на прибуток. До сплати задекларовано 97,55 млрд грн. Це на 17%, або на 14,2 млрд грн більше, ніж у 2017 році. Тоді цей показник складав 83,3 млрд гривень.

Зокрема, за IV квартал минулого року було нараховано 30,0 млрд грн податку на прибуток (без НАК «Нафтогаз України»). Це на 18%, або на 4,6 млрд грн. перевищило суму нарахувань IV кварталу 2017 року.

Найбільші суми нарахувань за останній квартал 2018 року задекларовано платниками Офісу великих платників та м. Києва. Так, платниками, які обслуговуються в Офісі великих платників, задекларовано до сплати 63,7% від загальної суми податку на прибуток, що складає майже 20,8 млрд грн, у ГУ у м.Києві – 15,2%, або майже 5 млрд грн.

Загальна сума отриманих суб’єктами господарювання доходів за 2018 рік склала майже 9,5 трлн грн. Це на 1,3 трлн грн більше, ніж в 2017 році. При цьому по Україні спостерігається адекватний темп росту податку при рості доходів. Так, при темпі росту доходів 116,2% темпи росту податку складають 117%.

 

Подробнее

Протягом січня – лютого 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 218 кримінальних проваджень, з яких 65 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 33, із яких до суду скеровано 19 кримінальних проваджень, в тому числі: 13 – з обвинувальним актом, а 6 – для вирішення питання про звільнення особи від кримінальної відповідальності.

Крім того, за 2 місяці поточного року за підслідністю направлено 11 кримінальних проваджень, 18 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж двох місяців 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 39 млн 117 тис. гривень.

Подробнее

«З січня по лютий 2019 року органами ДФС на Дніпропетровщині забезпечено збір платежів до бюджетів усіх рівнів (із врахуванням Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС та Дніпропетровської митниці ДФС) у сумі 17 млрд 237,2 млн грн, що перевищує надходження аналогічного періоду минулого року на 3 млрд 250,6 млн грн, або на 23,2%», - повідомила очільник ГУ ДФС у Дніпропетровській області Оксана Томчук.

Так, до державного бюджету протягом двох місяців поточного року спрямовано 12 млрд 565 млн грн (в тому числі по Дніпропетровській митниці ДФС – 3 млрд 666,7 млн грн), що на 2 млрд 262 млн грн (або на 22%) більше надходжень січня - лютого 2018 року.

До місцевих бюджетів області за відповідний період платниками регіону сплачено 4 млрд 672,2 млн гривень. Це на 988,6 млн грн (або на 26,8%) більше фактичних надходжень двох місяців 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у січні - лютому 2019 року в області зібрано 2 млрд 395 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 460 млн грн (або на 23,8%).

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат