В Днепре ждут Порошенко, - СМИ

24.02.2017 13:19

27 февраля, в понедельник, ожидается рабочий визит Президента Украины Петра Порошенко в Днепр.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на «Днепр вечерний».

Наше издание решило проверить эту информацию и обратилось за комментариями в пресс-службу Днепропетровской облгосадминистрации. Там заявили, что еще не знают, приедет глава государства или нет.

Как правило, рабочие поездки Президента совпадают с разными знаковыми событиями в жизни региона. Предыдущий визит состоялся 13 сентября 2016 года. Тогда Порошенко вручил военнослужащим ключи от квартир, а также открыл новый детский сад в Юбилейном.

Напомним, что в Днепре как раз должны завершить строительство еще одного детского учреждения. Речь идет о детсадике на 220 мест на ж/м Левобережный-3. Закончить объект должны были еще до Нового года.

Комментарии
Днепр
24.02.2017
Открытие детского садика-знаковое событие региона, достойное приезда Президента Украины ? Уж лучше не писали бы об этом! А о настоящей цели визита-оно нам не надо знать.
Последние записи в блогах

Станом на 01.11.2018 у Дніпропетровській області працюють 92 тисячі 508 фізичних осіб - підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування, обліку та звітності.

Понад 12,3 тисяч підприємців обрали першу групу спрощеної системи оподаткування, майже 42,4 тисячі зареєстровані на другій групі та 37,8 тисяч працюють, обравши третю групу спрощеної системи оподаткування.

З січня по жовтень поточного року «спрощенці» - фізичні особи Дніпропетровщини сплатили до місцевих бюджетів 1 млрд 314,5 млн грн єдиного податку, що на 295,0 млн грн, або на 28,9%, більше, ніж за відповідний період 2017 року.

За дев’ять місяців поточного року підприємцями платниками єдиного податку ІІІ групи задекларовано валового доходу на загальну суму 18 млрд 238,3 млн грн, що на 5 млрд 42,7 млн грн більше ніж за аналогічний період минулого року (або на 38,2%), сума єдиного податку до сплати склала 865,6 млн грн, що на 226,5 млн грн більше ніж за січень - жовтень 2017 року (або на 35,4%).

 

Подробнее

Некомпетентность Луценко и Авакова – дорогое удовольствие для налогоплательщиков

 

Подробнее

Одним із найважливіших елементів гібридної війни проти України довгими століттями був і є московський псевдослов`янізм. Чому так?

Бо Московське царство, а далі і імперія Романових, сформовані у наслідок різночасової експансії в верхів`я Волги яхівських, далі вже татарських, племен, з Прикаспійсько-Аральского регіону, завжди намагались приховати правду про свої корені, як і історію місцевих угро-фінських та венедських племен та народів, що були підкорені яхами та зазнали ідеологічного та етнічного нівілювання.

Подробнее

Відсутність політичної волі, насамперед у президента, заважає розкрити злочини проти учасників Революції Гідності та героїв Небесної Сотні. Про це заявив лідер Руху "Справедливість", екс-голова СБУ Валентин Наливайченко в ефірі програми "Український формат" на телеканалі "NewsOne".

Подробнее
Голосование
Насколько изменилось экономическое состояние вашей семьи за год?
Ухудшилось
Улучшилось
Не изменилось