В Днепре всегда была ненормальная ситуация с застройками, - Ян Валетов

14.11.2017 14:15

Известный украинский писатель Ян Валетов прокомментировал обращение мэра Днепра Бориса Филатова к директору НАБУ. Он отметил, что при Иване Куличенко всегда незаконные стройки «крышевали» правоохранительные органы. И вот сейчас эта практика продолжается.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Я не знаю, как комментировать пост Бориса Филатова по поводу незаконного строительства в центре Днепра. У нас в городе всегда была ненормальная ситуация со строительством - полный беспредел, которому даже не пытались придать вид законности. Все знали, кого крышует прокуратура, кого СБУ, кого суд, а кого бандиты. И все строили. Благополучно. Поэтому центр города у нас выглядит, мягко говоря, эклектично.

Чтайте также: Филатов просит НАБУ проверить городские власти

И сегодня все, как выяснилось, может быть продолжено. И громада ничего не может с этим делать. Схемы работают? Крыши на месте? Что-то я никак не пойму: снова преступна влада заважає?», - написал он на своей страничке в Фейсбук.

Как это повлияет на рейтинг:
Комментарии
Последние записи в блогах

«Українське товариство охорони пам’яток історії та культури Рівненської області» по завершенні Колядних свят, 23 січня 2020 року, урочисто передало величного Дідуха, який стояв на майдані Незалежності у Рівному, на постійне експонування до Національного центру народної культури у м. Києві – музею Івана Гончара.

Подробнее

Декларування доходів, отриманих фізособою за послуги, надані іншій фізособі

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що дохід з джерелом їх походження з України – будь-який дохід, отриманий резидентами або нерезидентами, у тому числі від будь-яких видів їх діяльності на території України.

Норми встановлені п.п. 14.1.54 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України (далі – ПКУ).

Подробнее

Про справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що ДПС України надала наступні рекомендації стосовно справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів.

Подробнее

Зміни до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що 19.01.2020 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 21.10.2019 № 436 «Про затвердження Змін до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – Наказ № 436) (зареєстровано у Міністерстві юстиції України від 23.12.2019 за № 1278/34249), яким внесено зміни до наказу Міністерства фінансів України від 24.11.2014     № 1162 «Про затвердження Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та Положення про реєстр страхувальників», зареєстрованого у Міністерстві юстиції України від 03.12.2014 за № 1553/26330.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли Вы политику Президента Зеленского?
Да
Нет
Не знаю