В Днепре создадут музей известного композитора Владимира Скуратовского

02.06.2017 11:34

Этот проект получил 1330 голосов по программе «Бюджет участия» и стал лидером голосования.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на 9 канал.

До 24 мая проходило голосование за лучший проект бюджета участия. Комиссия подвела окончательные итоги и определила авторов проектов-победителей. Проект, который набрал наибольшее количество голосов, - посвящен выдающемуся художнику. Год назад не стало композитора, поэта и преподавателя Владимира Скуратовский, который внес значительный вклад в развитие днепровской музыкальной культуры. Музыкальная школа №6 разработала проект интерактивного музея Владимира Скуратовского.

«Экспозицию мы придумали организовать в виде древа, в котором крона будет символизировать его разнообразный талант, его универсальную деятельность. Сам этот уголок будет тем местом, где будет продолжаться общение с выдающимся человеком. Можно будет посидеть в тени дерева и послушать музыку в наушниках, можно будет почитать стихи, можно будет выбрать себе на удачу какой-то афоризм Владимира Ильича», - рассказала жена художника Ольга.

Комментарии
Последние записи в блогах

За десять місяців поточного року місцева казна Дніпропетровської області поповнилася на 76,2 млн грн від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з яких 54,0 млн грн від ліцензування роздрібної торгівлі.

«Станом на перше листопада 2018 року здійснюють підприємницьку діяльність 5772 суб’єкти господарювання, що мають 13602 діючі ліцензії, з яких: 7348 ліцензій на алкоголь та 6254 - на тютюн», - повідомив заступник начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Сергій Кирпа.

В той же час, з початку року Головним управлінням ДФС у Дніпропетровській області призупинено дію 2233 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 2252 ліцензії, з яких 91 - за порушення законодавства у частині продажу алкогольних та тютюнових товарів особам, які не досягли 18 років.

 

Подробнее

Некомпетентность Луценко и Авакова – дорогое удовольствие для налогоплательщиков

 

Подробнее

Одним із найважливіших елементів гібридної війни проти України довгими століттями був і є московський псевдослов`янізм. Чому так?

Бо Московське царство, а далі і імперія Романових, сформовані у наслідок різночасової експансії в верхів`я Волги яхівських, далі вже татарських, племен, з Прикаспійсько-Аральского регіону, завжди намагались приховати правду про свої корені, як і історію місцевих угро-фінських та венедських племен та народів, що були підкорені яхами та зазнали ідеологічного та етнічного нівілювання.

Подробнее

Відсутність політичної волі, насамперед у президента, заважає розкрити злочини проти учасників Революції Гідності та героїв Небесної Сотні. Про це заявив лідер Руху "Справедливість", екс-голова СБУ Валентин Наливайченко в ефірі програми "Український формат" на телеканалі "NewsOne".

Подробнее
Голосование
Насколько изменилось экономическое состояние вашей семьи за год?
Ухудшилось
Улучшилось
Не изменилось