В Днепре совершил аварийную посадку самолет со 180 пассажирами на борту

19.11.2016 10:21

Заместитель главного врача Днепропетровской областной клинической больницы им. Мечникова Александр Толубаев рассказал, что 18 ноября вечером в аэропорту Днепра совершил аварийную посадку борт с более чем ста пассажирами на борту.

Об этом он написал на своей странице в Фейсбук, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

"Днепр погружался в пятничный вечер. Над городом кружил самолет. Аварийная посадка. Больше 100 пассажиров на борту. Медицина катастроф и больница Мечникова в полной готовности. 

Есть, приземлился. Пострадавших нет. Вот теперь, хороших выходных", - написал он.

Руководитель сектора по связям со СМИ и работой с общественностью ГУ ГСЧС в Днепропетровской области Дарья Гречищева в комментарии Интернет-изданию «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» рассказала, что самолет летел из Шарм-эль-Шейха в Днепр. "Сообщение о нем нам поступило в 17.49, а в 17.57 самолет уже благополучно приземлился. К аэропорту были направлены бригады скорой помощи, спасателей и полиции. Насколько мне известно, у борта были проблемы с закрылками. В самолете было около 180 человек", - сказала она.

Читайте также: На ул. Титова горел зал игровых автоматов? (ФОТО)

 

Комментарии
Игорь
19.11.2016
Посадка без закрылков отличается от посадки с закрылками большей на 20 км/ч посадочной скоростью и большей на пару сотен метров длинной пробега. Перегрузка на посадке (как Вы говорите "удар") - такаяже. Для нормального пилота такая посадка никаких сложностей не представляет.
Последние записи в блогах

Асоціація міст України виступила категорично проти перекладання на місцеві бюджети фінансування витрат через знижнення граничних тарифів на тепло і водопостачання. Це призведе до додаткового навантаження на місцеві бюджети, яке вони просто не витримають.

Подробнее

За п’ять місяців поточного року ГУ ДФС у Дніпропетровській області видано 5796 ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними та тютюновими виробами. Загалом, станом на 1 червня в області діє 14432 ліцензії по 4816 суб’єктах господарювання.

Крім того, ведеться систематичний контроль за своєчасністю щоквартальної сплати суб’єктами господарювання за ліцензії на право роздрібної торгівлі. В результаті, з початку року призупинено дію 1136 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу.

«Слід зазначити, що з початку поточного року, за порушення законодавства в частині продажу алкогольних та тютюнових виробів було анульовано 969 ліцензій, у тому числі 39 ліцензій за порушення законодавства в частині продажу зазначених товарів особам, які не досягли 18 років», - повідомив начальник управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Дніпропетровській області Денис Дегтярьов.

 

Подробнее

Протягом січня – травня 2019 року до місцевих бюджетів Дніпропетровської області надійшло 902,5 млн грн єдиного податку від суб’єктів господарювання - фізичних осіб, що на 196,2 млн грн, або на 27,2 % більше, ніж у відповідному періоді минулого року. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

На початок червня поточного року спрощену систему оподаткування у своїй діяльності застосовують понад 96 тисяч підприємців.

Найбільш чисельною серед «спрощенців» є друга група, яка складає майже 43 тисячі підприємців. У третій групі перебуває більше 41 тисячі платників єдиного податку, у першій – понад 12 тисяч.

За І квартал 2019 року підприємцями - платниками єдиного податку третьої групи задекларовано валового доходу на загальну суму майже 7 млрд грн, що на 1,7 млрд грн більше, ніж за відповідний період  минулого року. Сума єдиного податку до сплати складає 337,3 млн грн, що на 79,7 млн грн більше, ніж за аналогічний період 2018 року.

Подробнее

Асоціація міст України категорично проти ініціативи щодо податкових пільг для земель залізниці. У зв’язку з цим надіслала до Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики свої зауваження до законопроєкту «Про внесення зміни до Податкового кодексу України щодо оподаткування земельних ділянок залізничного транспорту», яким пропонується встановлення податкових пільг для земель залізниці.

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет