В Днепре совершил аварийную посадку самолет со 180 пассажирами на борту

19.11.2016 10:21

Заместитель главного врача Днепропетровской областной клинической больницы им. Мечникова Александр Толубаев рассказал, что 18 ноября вечером в аэропорту Днепра совершил аварийную посадку борт с более чем ста пассажирами на борту.

Об этом он написал на своей странице в Фейсбук, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

"Днепр погружался в пятничный вечер. Над городом кружил самолет. Аварийная посадка. Больше 100 пассажиров на борту. Медицина катастроф и больница Мечникова в полной готовности. 

Есть, приземлился. Пострадавших нет. Вот теперь, хороших выходных", - написал он.

Руководитель сектора по связям со СМИ и работой с общественностью ГУ ГСЧС в Днепропетровской области Дарья Гречищева в комментарии Интернет-изданию «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» рассказала, что самолет летел из Шарм-эль-Шейха в Днепр. "Сообщение о нем нам поступило в 17.49, а в 17.57 самолет уже благополучно приземлился. К аэропорту были направлены бригады скорой помощи, спасателей и полиции. Насколько мне известно, у борта были проблемы с закрылками. В самолете было около 180 человек", - сказала она.

Читайте также: На ул. Титова горел зал игровых автоматов? (ФОТО)

 

Комментарии
Игорь
19.11.2016
Посадка без закрылков отличается от посадки с закрылками большей на 20 км/ч посадочной скоростью и большей на пару сотен метров длинной пробега. Перегрузка на посадке (как Вы говорите "удар") - такаяже. Для нормального пилота такая посадка никаких сложностей не представляет.
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю