На ул. Титова горел зал игровых автоматов? (ФОТО)

18.11.2016 11:50

Активист общественной организации «Екологічна Рада Дніпра» Liliia Sun на своей странице в Фейсбук опубликовала фотографии утреннего пожара на ул. Титова. «Говорят, зал игровых автоматов», - рассказала она.

Чтобы проверить эту информацию, Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» обратилось за комментариями в пресс-службу ГУ ГСЧС в Днепропетровской области.

Руководитель сектора по связям со СМИ и работой с общественностью управления Дарья Гречищева заявила, что пожар произошел в нежилом помещении 5-этажного дома. «В 6.40 поступило сообщение о пожаре на ул. Титова. Источник возгорания был на 1-м этаже в нежилом помещении. Площадь пожара был 6 м кв. Пострадали электрощитовая и холодильник. По предварительной версии, возгорание произошло из-за короткого замыкание электропроводки. Пострадавших нет», - сказала она.

Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю