В Днепре сорвали форум православных женщин (ФОТО)

20.12.2016 13:30

Сегодня, 20 декабря, в Доме союзов патриотически настроенные молодые люди сорвали Всеукраинский форум «Украинцы выбирают мир», который ранее был назван общественниками «сепаратистским».

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Как ранее заявлял глава общественной организации «Майдан Січеслав-Дніпро» Виктор Романенко, «организатор форума – УПЦ Союз Православных женщин Украины во главе с Ольгой Коваленко – членом Совета Международной общественной организации «Союз православных женщин», которая базируется в России». В ответ на эти заявления экс-депутат Днепропетровского облсовета, глава движения «Антивойна» Виктория Шилова отметила, что «защищать женщин могут прийти настоящие мужчины, казаки, русичи, потомки Святослава Хороброго и Богдана Хмельницкого».

Следует отметить, что, согласно программе мероприятия, на форуме ожидалось выступление советника городского головы Днепра Марии Пустовой, которая должна была передать приветственное слово от Бориса Филатова. Кроме того, должен был выступать Митрополит Днепропетровский и Павлоградский Ириней.

Фото: Кирилл Дороленко.

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Днепра
Подробнее
Координатор Днепропетровского Евромайдана, общественный деятель
Подробнее
Комментарии
Николай
20.12.2016
Христо продавцы ,а не форум,,идет война,,там не было ни одной мамы чей сын на фронте
Егор
20.12.2016
А шилова на своих фейсбуках сейчас разоряется)))). Там разве что распятых мальчиков нет!)
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю