Активисты заявили о подготовке нового сепаратистского форума в Днепре

16.12.2016 17:40

Глава общественной организации «Майдан Січеслав-Дніпро» Виктор Романенко заявил, что в 20 декабря в Доме союзов пророссийские силы собираются провести Всеукраинский православный форум «Украинцы выбирают мир».

Об этом он написал на своей странице в Фейсбук, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Организатор – УПЦ Союз Православных женщин Украины во главе с Ольгой Коваленко – членом Совета Международной общественной организации «Союз православных женщин», которая базируется в России, неоднократно отмеченная наградными листочками и медальками патриарха Кирилла (Гундяева). Она является активным членом команды кума Путина Виктора Медведчука «Украинский выбор».

Днепр уже пытались качать, но патриоты этого не допустили, мы видели:

«Менору», где тема была «Европейская хартии региональных языков», а по факту – конференция по защите русского языка;

«Гудзон» – тема: «Европейские ценности в украинском правовом поле», а по факту - Резолюция с призывом защитить русских в Украине,

И форум в Доме Союзов – тема «Украинцы выбирают мир», но, как мы видим, под благими названиями снова пророссийские силы пытаются протянуть антиукраинские идеи.

Организаторы мероприятий в «Меноре», «Гудзоне» и теперь Доме Союзов действуют под непосредственным руководством страны-агрессора России и пытаются навязать днепрянам идеи «русского мира», поэтому мы призываем все патриотическое движение прийти на это собрание и дать свою оценку подобным проявлениям», - написал он.

Как это повлияет на рейтинг:
Общественная организация "Майдан Січеслав"
Подробнее
Координатор Днепропетровского Евромайдана, общественный деятель
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю