В Днепре реконструируют сквер возле Исторического музея

14.06.2017 12:34

Речь идет о сквере, в котором под открытым небом экспонируются каменные бабы.

Об этом на своей странице в Фейсбук написал представитель общественного объединения «Творче місто» Владимир Недогода, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Мы начинаем один из самых долгожданных и важных для нас проектов — преобразование сквера Исторического музея. Масштабный проект, задуманный еще два года назад, наконец-то воплощается в жизнь.

Каменные изваяния являются одним из наиболее известных исторических символов края, а сквер - одной из наиболее известных достопримечательностей города. На первом этапе мы частично реставрируем стену сквера и превращаем ее в огромную картину с элементами половецкой культуры, которая органически дополнит особую, по-своему таинственную атмосферу этого места», - написал он.

Читайте также: В историческом музее началась реконструкция диорамы «Битва за Днепр»

Комментарии
Последние записи в блогах

«Українське товариство охорони пам’яток історії та культури Рівненської області» по завершенні Колядних свят, 23 січня 2020 року, урочисто передало величного Дідуха, який стояв на майдані Незалежності у Рівному, на постійне експонування до Національного центру народної культури у м. Києві – музею Івана Гончара.

Подробнее

Декларування доходів, отриманих фізособою за послуги, надані іншій фізособі

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що дохід з джерелом їх походження з України – будь-який дохід, отриманий резидентами або нерезидентами, у тому числі від будь-яких видів їх діяльності на території України.

Норми встановлені п.п. 14.1.54 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України (далі – ПКУ).

Подробнее

Про справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що ДПС України надала наступні рекомендації стосовно справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів.

Подробнее

Зміни до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що 19.01.2020 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 21.10.2019 № 436 «Про затвердження Змін до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – Наказ № 436) (зареєстровано у Міністерстві юстиції України від 23.12.2019 за № 1278/34249), яким внесено зміни до наказу Міністерства фінансів України від 24.11.2014     № 1162 «Про затвердження Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та Положення про реєстр страхувальників», зареєстрованого у Міністерстві юстиції України від 03.12.2014 за № 1553/26330.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю