В Днепре проведут митинг в честь 3-й годовщины Евромайдана

11.11.2016 11:14

21 ноября днепрян приглашают принять участие в митинге и шествии по случаю третьей годовщины начала Евромайдана.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на пресс-службу ОО «Майдан-Сичеслав».

«21.11.2016 года - вся Украина отмечает День достоинства и свободы, в Днепре официальные торжества будут проходить в 10:00 возле Днепровской ОГА.

Мы проводим общий сбор в 9:00 на месте, где во время Евромайдана проводились еженедельные воскресные Вече, а затем организованной колонной с майдановским флагом в руках, как это было во время Майдана 2013-2014рр., направляемся к Днепропетровской ОГА и присоединяемся к официальным мероприятиям.

После этого колонной идем на наш Евромайдан, а именно – на Европейскую площадь, и продолжаем мероприятие!

В программе мероприятия:

1. выступления лидеров майдановского движения и его участников;
2. свободный микрофон для всех желающих;
3. награждения активных участников Евромайдана;
4. чаепитени по-майдановски.

Встречаемся:

21.11.2016 в 9:00 возле памятника Чкалову, где во время Евромайдана проходили Воскресные Вече.

Ссобой иметь украинскую символику, плакаты и другие вещи, которые были с вами во время Майдана», - говориться в пресс-релизе ОО «Майдан-Сичеслав».

Комментарии
Последние записи в блогах

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее

Нині українським православним з ініціативи зовнішніх сил нав’язується дискусія стосовно святкування Різдва не 7 січня, а 25 грудня.

Ініціатори кажуть, що це дуже «сучасно» і відверто по «європейські» бути разом з католиками і протестантами та святкувати Різдво у терміни які колись встановив Ватикан. Але чи так це насправді? Чи усе так мило і просто?

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю