В Днепре проведут митинг в честь 3-й годовщины Евромайдана

11.11.2016 11:14

21 ноября днепрян приглашают принять участие в митинге и шествии по случаю третьей годовщины начала Евромайдана.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на пресс-службу ОО «Майдан-Сичеслав».

«21.11.2016 года - вся Украина отмечает День достоинства и свободы, в Днепре официальные торжества будут проходить в 10:00 возле Днепровской ОГА.

Мы проводим общий сбор в 9:00 на месте, где во время Евромайдана проводились еженедельные воскресные Вече, а затем организованной колонной с майдановским флагом в руках, как это было во время Майдана 2013-2014рр., направляемся к Днепропетровской ОГА и присоединяемся к официальным мероприятиям.

После этого колонной идем на наш Евромайдан, а именно – на Европейскую площадь, и продолжаем мероприятие!

В программе мероприятия:

1. выступления лидеров майдановского движения и его участников;
2. свободный микрофон для всех желающих;
3. награждения активных участников Евромайдана;
4. чаепитени по-майдановски.

Встречаемся:

21.11.2016 в 9:00 возле памятника Чкалову, где во время Евромайдана проходили Воскресные Вече.

Ссобой иметь украинскую символику, плакаты и другие вещи, которые были с вами во время Майдана», - говориться в пресс-релизе ОО «Майдан-Сичеслав».

Комментарии
Последние записи в блогах

Асоціація міст України виступила категорично проти перекладання на місцеві бюджети фінансування витрат через знижнення граничних тарифів на тепло і водопостачання. Це призведе до додаткового навантаження на місцеві бюджети, яке вони просто не витримають.

Подробнее

За п’ять місяців поточного року ГУ ДФС у Дніпропетровській області видано 5796 ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними та тютюновими виробами. Загалом, станом на 1 червня в області діє 14432 ліцензії по 4816 суб’єктах господарювання.

Крім того, ведеться систематичний контроль за своєчасністю щоквартальної сплати суб’єктами господарювання за ліцензії на право роздрібної торгівлі. В результаті, з початку року призупинено дію 1136 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу.

«Слід зазначити, що з початку поточного року, за порушення законодавства в частині продажу алкогольних та тютюнових виробів було анульовано 969 ліцензій, у тому числі 39 ліцензій за порушення законодавства в частині продажу зазначених товарів особам, які не досягли 18 років», - повідомив начальник управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Дніпропетровській області Денис Дегтярьов.

 

Подробнее

Протягом січня – травня 2019 року до місцевих бюджетів Дніпропетровської області надійшло 902,5 млн грн єдиного податку від суб’єктів господарювання - фізичних осіб, що на 196,2 млн грн, або на 27,2 % більше, ніж у відповідному періоді минулого року. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

На початок червня поточного року спрощену систему оподаткування у своїй діяльності застосовують понад 96 тисяч підприємців.

Найбільш чисельною серед «спрощенців» є друга група, яка складає майже 43 тисячі підприємців. У третій групі перебуває більше 41 тисячі платників єдиного податку, у першій – понад 12 тисяч.

За І квартал 2019 року підприємцями - платниками єдиного податку третьої групи задекларовано валового доходу на загальну суму майже 7 млрд грн, що на 1,7 млрд грн більше, ніж за відповідний період  минулого року. Сума єдиного податку до сплати складає 337,3 млн грн, що на 79,7 млн грн більше, ніж за аналогічний період 2018 року.

Подробнее

Асоціація міст України категорично проти ініціативи щодо податкових пільг для земель залізниці. У зв’язку з цим надіслала до Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики свої зауваження до законопроєкту «Про внесення зміни до Податкового кодексу України щодо оподаткування земельних ділянок залізничного транспорту», яким пропонується встановлення податкових пільг для земель залізниці.

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет