В Днепре предлагают объявить бойкот маршруткам

23.11.2016 10:38

Журналист Артем Лысенко в ответ на заявления перевозчиков о скором повышении стоимости проезда предложил 1 декабря устроить День бойкота маршруток.

Об этом он написал на своей странице в Фейсбук, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

"Уже в скором времени многоуважаемые перезвозчики Днепра снова хотят поднять стоимость проезда в маршрутных такси по причине (ну как всегда) «подорожания ГСМ и запчастей». Не знаю, я лично как автовладелец (хоть и езжу на машине нечасто) не заметил такого уж резкого скачка.

Поднятие стоимости проезда производится по принципу «все равно заплатят». А если нет? Поэтому есть предложение 1-го декабря максимально бойкотнуть маршрутки и воспользоваться электротранспортом. Относительно потерь времени скажу, что доехать с ж/м Тополь на маршрутке вниз пр. Поля и пройтись на ул. Староказацкую и доехать на «рогатом» до Нагорки и прогуляться до этой же улицы пешком – 15 (максимум 20) минут разницы.

Цели:

1) Ткнуть маршрутчиков в очевидное: денег у людей немного (тем более в отопительный сезон);
2) Увеличить финансовые вливания в городской транспорт;
3) Форсировать модернизацию и пересмотр маршрутной сети городского электротранспорта ввиду высокой его востребованности
4) (слабо верится, но все-таки) Стимулировать обновление подвижного состава ввиду его высокой востребованности", - написал он.

Читайте также: Какие маршрутки подорожают в Днепре

Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю