В Днепре появились мошенники, которые предлагают «порешать» проблемы с киосками

03.03.2017 10:18

В Днепре появились мошенники, которые под прикрытием личных связей с чиновниками горсовета, отвечающими за МАФы, собирают с предпринимателей деньги за «решение вопросов» по их киоскам.

Об этом на своей странице в Фейсбук рассказал директор КП « Управление по организации контроля в сфере благоустройства и размещения внешней рекламы», сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

По словам Каховского, к нему пришел предприниматель с претензиями, что некий человек, прикрываясь связями с ним, а также с начальником торговли и рекламы Днепровского горсовета Русланом Морозом, пытается собирать денежные средства с бизнесменов за «якобы решение вопросов с МАФами». «А главным аргументом является звонок мне или Руслану на телефон с каким-то рядовым вопросом...

Например: Александр Николаевич, как у вас завтра со временем? Нет, да? Ну ладно, я тогда завтра наберу. Пока...

И люди верят.  Даже не пробуя понять, что мой номер есть у половины города», - рассказал Каховский.

Он попросил предпринимателей не верить тем людям, которые обещают договориться с Каховским или Морозом. «Я недоговороспособный. И все основные игроки рынка МАФов это знают», - заявил Александр Каховский.

Читайте также: Большая доля рынка МАФов в Днепре принадлежала бывшим и нынешним силовикам, - Мороз

Комментарии
Житель Днепра
03.03.2017
Самозахыст с этого только и кормится))))
Последние записи в блогах

Підрозділами ГУВБ упродовж  січня-квітня 2019 року вжито низку організаційних і практичних заходів, спрямованих на упередження, виявлення та припинення правопорушень у сфері службової діяльності працівників ДФС.

Протягом січня-квітня 2019 року за фактами вчинення посадовими особами органів доходів і зборів корупційних та інших злочинів у сфері службової діяльності, органами досудового розслідування розпочато 84 кримінальні провадження, з них 53 – за матеріалами підрозділів внутрішньої безпеки.

У ході розслідування кримінальних проваджень, розпочатих за матеріалами підрозділів  внутрішньої безпеки, працівникам органів Державної фіскальної служби України оголошено 24 повідомлення про підозру у вчиненні злочинів, 4 особи судом вже визнано винними у скоєнні злочинів.

Впродовж звітного періоду за матеріалами підрозділів внутрішньої безпеки спеціально уповноваженими суб’єктами у сфері протидії корупції складено та направлено до суду 33 адміністративні протоколи про скоєння корупційних правопорушень або пов’язаних з корупцією, за якими одну особу визнано винною у вчиненні адміністративних правопорушень.  

Для упередження правопорушень у сфері службової діяльності та порушень трудової дисципліни з боку працівників органів доходів і зборів підрозділами ГУВБ активізовано профілактичну роботу у розрізі як внутрішніх, так і зовнішніх комунікацій.

Важливе значення надається інформуванню громадськості про заходи, що вживаються Державною фіскальною службою у сфері протидії корупції.

 З цією метою, зокрема, на веб-порталі ДФС розміщується інформація про результати діяльності фіскальної служби у напрямі протидії корупції, у періодичних виданнях, на радіо та телебаченні опубліковуються і розміщуються статті та інші матеріали із зазначеної тематики.

 

Подробнее

Асоціація міст України в рамках проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС) розпочинає прийом заявок від міських рад-членів АМУ на фінансування короткострокових гендерних ініціатив, що сприятимуть участі жінок у місцевому економічному розвитку.

Подробнее

Наявний у 2019 році в окремих місцевих бюджетах дефіцит освітньої субвенції пов’язаний не тільки з озвученими Мінфіном причинами (наявність неоптимальної та неефективної мережі шкіл і низька наповнюваність класів у ЗОШ), а й з рядом об’єктивних факторів, які відомі профільним міністерствам.

Подробнее

Аналіз показників роботи Дніпропетровської митниці ДФС за 4 місяці 2019 року в порівнянні з 4 місяцями 2018 року вказує на наступні тенденції. У звітному періоді загальна кількість оформлених митних декларацій (далі - МД) збільшилась на 16,45 %. Було оформлено 60 908 шт. МД (серед яких: 25 102 експортних МД та 29 427 імпортних) проти 52 306 шт. МД за 4 місяці 2018 року (серед яких: 24 607 експортних МД та 22 754 імпортних

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет