В Днепре переименуют улицу и парк

28.01.2017 10:48

Согласно проектам решения сессии Днепровского горсовета, депутатам предложат переименовать улицу в Амур-Нижнеднепровском районе и парк Чечеловском районе.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Речь идет об улице Ивана Пулюя. После переименования она будет носить имя Луи Брайля. А парк Зеленый Гай, находящийся в районе пр. Поля, сменит название на парк Просвещения.

Напомним, что в Днепре собираются назвать сквер в честь полка «Днепр-1», а бульвар – в честь батальона «Днепр».

Читайте также: В горсовете Днепра определились с датой следующей сессии горсовета

Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю