В Днепре отремонтируют еще один мост

07.03.2017 15:38

Горсовет Днепра объявил конкурс на проект по капремонту путепровода между ж/м Тополь-2 и 12 кварталом. Планируется, что после обследования отремонтируют аварийные опоры, обустроят велодорожки и установят новое освещение.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на zabeba.li.

Департамент благоустройства и инфраструктуры Днепровского горсовета объявил тендер на разработку рабочего проекта на капитальный ремонт путепровода через железнодорожные пути. Ожидаемая стоимость проекта — 1 млн 817 тыс. 700 грн.

Конечный срок подачи заявок – 16 марта 2017 года. Аукцион пройдет 17 марта в 14:23.

В техзадании сказано, что перед капитальным ремонтом проведут инженерно-геодезические и инженерно-геологические изыскания конструкций путепровода, определят характеристики бетонной кладки несущих конструкций, обследуют участки сообщения путепровода с дорожными подходами.

Капитальный ремонт предполагает разборку дефектных конструкций мостового полотна, слоев дорожного покрытия и гидроизоляции, обустройство нового барьерного ограждения, пешеходных дорожек с учетом того, что на путепроводе и подходах появиться место для велосипедистов. Также планируют перенести инженерные сети, отремонтируют дефектные участки опор, заменят освещение и асфальтовое покрытие. Полностью техзадание можно посмотреть тут.

Планируется, что капремонт будут проводить поэтапно, чтобы полностью не перекрывать путепровод. В тендерной документации написано, что если на месте строительства будут деревья, то сначала проведут обследование зеленых насаждений вместе с «Горзеленстроем».

Автодорожный путепровод через железнодорожные пути по пр. Александра Гальченко на ст. Встречный в Днепре между ж/м Тополь-2 и 12 кварталом построен в 1985 году. Длина путепровода — 276,68 м, ширина разделительной полосы — 2,0 м. Полная ширина мостового полотна на путепроводе — 25,48 м.

Комментарии
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю