В Днепре открыли центр по инфекционной безопасности

15.09.2017 10:15

В Днепре на базе кафедры микробиологии, эпидемиологии, иммунологии, вирусологии медицинской академии открыли первый в Украине тренинговый центр по программе «Инфекционная безопасность города Днепра 2018-2020 годы».

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на пресс-службу горсовета.

Идея создать такой центр появилась после проведения в городе конференции по безопасности пациентов. Ее ключевым вопросом была инфекционная безопасность жителей при предоставлении им качественной медицинской помощи. В результате была разработана соответствующая городская программа.

В центре будут обучать инфекционной безопасности всех медицинских работников лечебных учреждений города. Обучение началось для руководителей учреждений здравоохранения первичного и вторичного звена. Затем тренинги, которые будет оплачивать город бюджетные средства, пройдет весь медицинский персонал.

Для создания центра разработали специальную программу, которая учитывает международные рекомендации и национальное законодательство. Обучение будут проводить ведущие эксперты, преподаватели заведения.

Комментарии
Последние записи в блогах

За десять місяців поточного року місцева казна Дніпропетровської області поповнилася на 76,2 млн грн від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з яких 54,0 млн грн від ліцензування роздрібної торгівлі.

«Станом на перше листопада 2018 року здійснюють підприємницьку діяльність 5772 суб’єкти господарювання, що мають 13602 діючі ліцензії, з яких: 7348 ліцензій на алкоголь та 6254 - на тютюн», - повідомив заступник начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Сергій Кирпа.

В той же час, з початку року Головним управлінням ДФС у Дніпропетровській області призупинено дію 2233 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 2252 ліцензії, з яких 91 - за порушення законодавства у частині продажу алкогольних та тютюнових товарів особам, які не досягли 18 років.

 

Подробнее

Некомпетентность Луценко и Авакова – дорогое удовольствие для налогоплательщиков

 

Подробнее

Одним із найважливіших елементів гібридної війни проти України довгими століттями був і є московський псевдослов`янізм. Чому так?

Бо Московське царство, а далі і імперія Романових, сформовані у наслідок різночасової експансії в верхів`я Волги яхівських, далі вже татарських, племен, з Прикаспійсько-Аральского регіону, завжди намагались приховати правду про свої корені, як і історію місцевих угро-фінських та венедських племен та народів, що були підкорені яхами та зазнали ідеологічного та етнічного нівілювання.

Подробнее

Відсутність політичної волі, насамперед у президента, заважає розкрити злочини проти учасників Революції Гідності та героїв Небесної Сотні. Про це заявив лідер Руху "Справедливість", екс-голова СБУ Валентин Наливайченко в ефірі програми "Український формат" на телеканалі "NewsOne".

Подробнее
Голосование
Насколько изменилось экономическое состояние вашей семьи за год?
Ухудшилось
Улучшилось
Не изменилось