В Днепре объявили войну расклейщикам рекламы

26.05.2017 13:32

Заместитель городского головы Днепр Михаил Лысенко заявил, что "с 1 июня в городе стартует операция "Туальденоровый Колпак", основное направление которой - это ликвидация и предотвращение размещения наружной рекламы на стенах, опорах, деревьях, ограждениях".

Об этом он написал на своей странице в Фейсбук, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

"С этой проблемой сталкиваются не только украинские города. Это проблема многих городов мира, в некоторых она решена, в некоторых нет.

С 1 июня каждый житель сможет внести свою лепту в это дело. Во-первых, прошу неравнодушных горожан фотографировать подобные объявления и сбрасывать их на почту stop-reklama@i.ua. Кроме того, пожалуйста, не проходите мимо типажей, расклеивающих объявления. Смело вызывайте патрульную полицию, которая пообещала в этом тотальную поддержку. Админпротокол, составленный полицией, попадает в административную комиссию, где я гарантирую финансовое возмездие в размере 1560 гр каждому расклейщику на первый раз.

Вы же не пройдете мимо, если на дверях вашей квартиры кто-тобудет клеить рекламу? Пока у нас не будет общего сознания, что все имущество города - наше общее, а не какого-то дяди, и относится к нему надо, как к своему, ничего у нас не произойдет. Тут никакой безвиз не поможет", - написал он.

Читайте также: На львовском мусоре уже зарабатывают компании из Днепра, - заммэра

Как это повлияет на рейтинг:
Заместитель городского головы Днепра, депутат Днепровского городского совета 7 созыва
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю