На львовском мусоре уже зарабатывают компании из Днепра, - заммэра

26.05.2017 11:34

24 мая сотрудники полиции задержали два грузовых транспортных средства, которые пытались ввезти на территорию города Днепр львовский мусор. Более подробно этот инцидент прокомментировал заместитель городского головы Днепра Михаил Лысенко.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на zabeba.li.

«Во время проверки товарно-транспортных накладных у водителей двух остановленных грузовиков оказалось, что перевозчиком является ООО «Техавтосервісіс Мечта», зарегистрированное в г. Днепр. Директор общества Синин Игорь Максимович заключил договор о перевозке бытовых отходов из г. Львова в Днепропетровскую область. Два грузовика, водители которых также оказались жителями Днепра, были остановлены вечером 24 мая под Камянским. В полиции рассказали, что водители держали связь с координатором, которая в телефонном режиме сообщил им, чтобы они дождались темноты, после чего двигались в сторону Днепра. При дальнейшем общении координатор должен был сообщить, в каком месте именно нужно выгрузить мусор в городе», — написал Михаил Лысенко.

Он поблагодарил руководителя областной полиции Виталия Глуховерю и добавил: «Напоминаю всем желающим «срубить деньжат по легкому»: Днепр для Львовского мусора закрыт».

Как это повлияет на рейтинг:
Заместитель городского головы Днепра, депутат Днепровского городского совета 7 созыва
Подробнее
Комментарии
ЛЮБОВЬ
26.05.2017
Все правильно , наш город должен быть чистым!
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю