В Днепре неизвестные обстреляли трамвай (ФОТО)

16.11.2016 12:33

15 ноября в Днепре произошел очередной инцидент с обстрелом горэлектротранспорта. В этот раз пострадал трамвай 9-го маршрута, который во время ЧП находился напротив 9-й городской больницы. В результате обстрела пассажиры не пострадали, были разбиты боковые стекла трамвая.

Этой новостью на своей странице в Фейсбук поделился заммэра Днепра Михаил Лысенко, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Лысенко уверен, что общественный транспорт в Днепре именно обстреливают, а не бросают в стекла камни или другие предметы.

Напомним, что на прошлой неделе в городе два вечера подряд неизвестные устраивали диверсии по маршруту 1-го троллейбуса. Городские власти объявили вознаграждение в 20 тыс. грн за любую информацию, которая поможет поймать хулиганов. В полиции Днепра ЧП с городским электротранспортом расценивают как хулиганство и открыли по данным фактам соответствующие уголовные производства.

Читайте также: Стало известно, когда на дороги Днепра выйдут новые троллейбусы

Как это повлияет на рейтинг:
Заместитель городского головы Днепра, депутат Днепровского городского совета 7 созыва
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

За десять місяців поточного року місцева казна Дніпропетровської області поповнилася на 76,2 млн грн від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з яких 54,0 млн грн від ліцензування роздрібної торгівлі.

«Станом на перше листопада 2018 року здійснюють підприємницьку діяльність 5772 суб’єкти господарювання, що мають 13602 діючі ліцензії, з яких: 7348 ліцензій на алкоголь та 6254 - на тютюн», - повідомив заступник начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Сергій Кирпа.

В той же час, з початку року Головним управлінням ДФС у Дніпропетровській області призупинено дію 2233 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 2252 ліцензії, з яких 91 - за порушення законодавства у частині продажу алкогольних та тютюнових товарів особам, які не досягли 18 років.

 

Подробнее

Некомпетентность Луценко и Авакова – дорогое удовольствие для налогоплательщиков

 

Подробнее

Одним із найважливіших елементів гібридної війни проти України довгими століттями був і є московський псевдослов`янізм. Чому так?

Бо Московське царство, а далі і імперія Романових, сформовані у наслідок різночасової експансії в верхів`я Волги яхівських, далі вже татарських, племен, з Прикаспійсько-Аральского регіону, завжди намагались приховати правду про свої корені, як і історію місцевих угро-фінських та венедських племен та народів, що були підкорені яхами та зазнали ідеологічного та етнічного нівілювання.

Подробнее

Відсутність політичної волі, насамперед у президента, заважає розкрити злочини проти учасників Революції Гідності та героїв Небесної Сотні. Про це заявив лідер Руху "Справедливість", екс-голова СБУ Валентин Наливайченко в ефірі програми "Український формат" на телеканалі "NewsOne".

Подробнее
Голосование
Насколько изменилось экономическое состояние вашей семьи за год?
Ухудшилось
Улучшилось
Не изменилось